Dustinas Poirier ir Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

Dustinas Poirier ir Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

 Buvęs laikinasis UFC lengvo svorio kategorijos čempionas 32-ejų metų amerikietis Dustinas Poirier po pergalės prieš airį Conorą McGregorą save vadino „nekarūnuotu čempionu“, tačiau per likusią karjeros dalį jis ne tik nori tapti tikruoju čempionu, bet turi ir dar vieną tikslą.

Tas tikslas – Nate‘as Diazas, su kuriuo D.Poirier turi nesuvestų sąskaitų.

N.Diazas ir D.Poirier nuo „UFC 257“ turnyro įsivėlė į susirašinėjimo ginčą socialiniuose tinkluose ir panašu, kad tai perpildė D.Poirier kantrybę. Nors jis yra pasiruošęs surengti trilogiją su C.McGregoru, tačiau taip pat planuoja ir kovą su N.Diazu.

Lankydamasis „Joe Rogan Experience“ tinklalaidėje, D.Poirier atskleidė, kad prieš baigdamas karjerą tikrai susikaus su „Stoktono gangsteriu“, su kuriuo sykį jau buvo organizuota kova, tačiau dėl D.Poirier sveikatos problemų teko ją atšaukti.

„Prieš baigdamas karjerą aš pakilsiu į pusvidutinį svorį, kad susikaučiau su Nate‘u. Mes turėjome kovoti „Madison Square Garden“ arenoje, o ta kova neįvyko kaip ir dėl mano kaltės. Jis gali sakyti, kad aš pasitraukiau iš kovos ir taip, aš tai padariau. Turėjau problemų su savo klubu“, – sakė D.Poirier. „Bet aš ketinau kovoti, išgyvenau stovyklą ir būčiau su juo kovojęs vėliau, jeigu jie nebūtų pradėję siūlyti kitų varžovų. Nate‘as žaidė žaidimus su UFC, o organizacija pradėjo siūlyti kitus, o aš pasakiau: jeigu viskas taip vyksta, aš tiesiog pasirūpinsiu savo klubu. Tai yra vyrukas, su kuriuo aš visada norėjau kovoti“.

N.Diazas ir D.Poirier turėjo kovoti 2018 m. „UFC 230“ renginyje, tačiau ta kova buvo atšaukta dėl D.Poirier traumos. Kuomet D.Poirier pasveiko, jis 2019 m. balandį susikovė su Maxu Holloway dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono diržo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų