Saulis „Canelo“ Alvarezas ir Avni Yildirimas | Youtube.com nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas ir Avni Yildirimas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku bokso fanų žvilgsniai kryps į Majamį (JAV). Ten susikaus 30-metis meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (54-1-2, 36 nokautai) ir 29-erių turkas Avni Yildirimas (21-2-0, 12 nokautų). „Canelo“ šioje kovoje gins WBC ir WBA (Super) antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus. Turkas jo varžovu buvo paskirtas pagal reitingą. Šiuo metu WBC reitinge A.Yildirimas žengia 2-as, o WBA – 9-as, nors pergalės nėra iškovojęs beveik pustrečių metų.

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Apklausa

1. Kas laimės kovą dėl dviejų pasaulio čempiono diržų?

Penktadienį vyko kovotojų svėrimo procedūra. Abu boksininkai svėrė po 167,6 svaro (76,02 kg), todėl kova buvo oficialiai patvirtinta. Po svėrimų „Canelo“ ir A.Yildirimas susitiko akis į akį bei elgėsi pagarbiai vienas su kitu.

Boksininkų akistata:

„Visada gerbiu savo varžovus. Atiduodu jiems visą pagarbą, kurios jie yra verti. Aš jau įpratau prie savo varžovų kalbų. Jie visi kalba vienodai. Nugaliu vieną, tada ateina kitas ir kalba tą patį. Tai yra žaidimo dalis“, - sakė čempionas.

Paskutinį kartą A.Yildirimas kovojo 2019 m. vasarį ir dėl kirstinės žaizdos pralaimėjo buvusiam WBC svorio kategorijos iki 168 svarų čempionui Anthony Dirrellui. Tą kartą A.Yildirimas pirmavo teisėjų kortelėse ir vedė kovą, tačiau dešimtame raunde ji buvo sustabdyta įsikišus medikams ir neleidus A.Yildirimui tęsti kovos.

A.Yildirimo pasirodymas įtikino WBC išlaikyti jį reitingo viršuje net nepaisant to, kad po kelių mėnesių paaiškėjo, jog jo kraujyje rasta du (DHCMT ir metilklostebolas) našumą gerinantys preparatai. Visgi WBC pareiškė, kad uždarė šią bylą, nes atlikę tyrimą išsiaiškino, kad A.Yildirimo organizme šie preparatai pateko netyčia, iš užteršto specifinio produkto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų