Roy Jonesas ir Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

Roy Jonesas ir Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

 Legendinis boksininkas Roy Jonesas jaunesnysis po lygiųjų parodomojoje kovoje su Mike‘u Tysonu tikino, kad dabar norėtų nebent revanšinės kovos arba susitikimo ringe su Andersonu Silva. Visgi, dabar jis tikina, jog yra ir dar vienas jį dominantis varžovas.

„Bandau tapti treneriu, bet suprantu, kad žmonės mane vis dar nori matyti kaip boksininką. Žiūrėsime, kas gausis. Jei bus geras pasiūlymas, tada galbūt eisiu į ringą, jei ne, tada liksiu treneriu, nes man šis darbas patinka. Abejoju, kad bus surengta dar viena mano kova su Tysonu, nes dabar jis ruošiasi Holyfieldui. Aš norėčiau kautis su Andersonu Silva arba MMA legenda Fiodoru Jemeljanenka. Tai būtų puiki parodomoji kova. Tiesa, man skambino dėl kovos su buvusiu pasaulio čempionu Glennu McCrory Dubajuje. Ten jie negaili didelių honorarų, todėl pažiūrėsime, kas iš to išeis“, - sakė R.Jonesas jaunesnysis.

Tuo tarpu M.Tysonas šiomis dienomis kovoja su „Hulu“ kompanija. Ji paskelbė, kad rodys specialų 8 laidų ciklą. Bokso legenda tikina, kad šis laidų ciklas buvo sukurtas neteisėtai ir prašo boikotuoti „Hulu“.

„Hulu“ sprendimas neteisėtai rodyti šį laidų ciklą be jokios kompensacijos yra apmaudus, bet nestebinantis dalykas. Čia tik dar vienas įrodymas, kokie godūs yra „Hulu“. Jiems svarbiau doleriai, o ne pagarba juodaodžių istorijų autorinėms teisėms. Holivudas turėtų būti jautresnis juodaodžių patirtims, ypač po viso to, kas dėjosi 2020 m.“, - rašė M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų