Ronaldas Koemanas | „Twitter“ nuotr.

Ronaldas Koemanas | „Twitter“ nuotr.

 „Barcelonos“ stratego Ronaldo Koemano spaudos konferencija prieš rungtynes su „Sevilla“ buvo nutraukta anksčiau laiko, kai iš olando nosies pasipylė kraujas.

Tai buvo jau antras kartas per keletą pastarųjų savaičių, kai R.Koemanas susidūrė su šia problema. „Barcelonos“ gerbėjai ėmė nerimauti dėl jo sveikatos, tačiau klubo atstovai patvirtino, kad treneris jaučiasi gerai, o žurnalistas Javi Miguelis paaiškino, kad R.Koemanas dėl ankstesnių širdies problemų vartoja kraują skystinančius vaistus, todėl jam kartais iš nosies bėga kraujas.

„Nusprendžiau dviračiu nuvažiuoti 100 km. Po kelionės grįžau pavargęs, atsisėdau ir pradėjau jaustis siaubingai. Man skaudėjo krūtinę, pradėjau prakaituoti ir buvau išbalęs kaip vaiduoklis. Žvelgdamas atgal, galiu suprasti, kaip man tada pasisekė. Medikai atskubėjo į mano namus ir laiku nuvežė į ligoninę“, - apie savo širdies problemas yra sakęs R.Koemanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų