Elizaveta Tuktamyševa | Scanpix nuotr.

Elizaveta Tuktamyševa | Scanpix nuotr.

 Tituluota Rusijos čiuožėja Elizaveta Tuktamyševa nustebino savo gerbėjus, pasidalinusi kadrais iš pikantiškos fotosesijos „Maxim“ žurnalui, ant kurio viršelio kaip tik ir pateko jos nuotrauka.

„Ne mes ieškojome žurnalų dėmesio, o pats „Maxim“ atstovas kreipėsi į mano agentą. Iš pradžių negalėjau patikėti, kad jie patys mane pakvietė ir iš karto siūlo pozuoti žurnalo viršeliui. Jau anksčiau svarsčiau, kad jei gaučiau panašų pasiūlymą, tai tikriausiai jo neatmesčiau, bet kai tai tapo realybe, mane apėmė dvejonės. Nenorėjau labai kompromituojančių nuotraukų. Pasikalbėjau su agentu ir sutarėme, kad nuotraukos nebus vulgarios. Fotosesijoje jaučiausi labai atsipalaidavusi. Kaip supratau, „Maxim“ merginas atsirenka ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal charakterį. Be tinkamo charakterio ir nuotraukos nebus tokios, kokių norima. Suprantu, kad žmonės į šią fotosesiją reaguos įvairiai, bet aš sprendimą priėmiau pirmiausia dėl savęs, nes niekada nevertinau savo figūros iš grožio pusės. Vertinau save kaip merginą, kuri turi normalią, atletišką figūrą, bet kuri tikrai nėra modelis. Kai pamačiau fotosesijos rezultatą, pasitikėjimas savimi daug labiau išaugo. Supratau, kad mano kūnas gali būti gražus“, - pasakojo sportininkė.

E.Tuktamyševą po fotosesijos užstojo Rusijos dailiojo čiuožimo treneris Aleksejus Mišinas, liepęs kritikams užtilti, nes jie nėra sportininkės tėvai: „Tuktamyševos kūnas būtų patraukęs net pirmykščių žmonių dėmesį. Senovėje ji būtų įkvėpusi menininkus kurti šedevrus, kurie mus žavėtų iki šiol. Lizos fotosesija yra tarsi menas.“

24-erių E.Tuktamyševa karjeros piką pasiekė 2015 m., kai laimėjo tiek pasaulio, tiek Europos čempionatus. Tarp prizininkių Europos čempionate ji pateko ir 2013 m. Tuomet rusė pasidabino bronza.

Nors E.Tuktamyševa jau keletą metų nelaimi svarbiausių varžybų medalių, ji nesiruošia baigti karjeros. Rusės nestabdo ir tai, kad jos pagrindinių varžovių amžius vis mažėja ir dabar siekia apie 16-17 metų, o vos 20-ies sulaukusios čiuožėjos neretai baigia karjeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų