Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Su Magomedu Ismailovu, Aleksandru Jemeljanenka ir kitomis MMA žvaigždėmis dirbęs agentas bei žurnalistas Azamatas Bostanovas, kalbėdamas su „Eurosport“, atskleidė negirdėtų detalių apie Conoro McGregoro spaudos konferenciją Maskvoje.

„Atėjau į tą spaudos konferenciją, nes buvo įdomu paklausyti Conoro. Aš ten buvau vienas iš nedaugelio, kuris pasmerkė Conoro pasisakymus apie Dagestano žmones. Kodėl neuždaviau jokio klausimo? Todėl, kad konferencijos vedėja nedavė man žodžio. Galėjai užduoti klausimą tik iš atitinkamų temų. Prieš spaudos konferenciją mus informavo, kad negalima kalbėti apie politiką, Putiną ir McGregoro smurto skandalą. Man buvo šlykštu klausyti, kaip jis įžeidinėja dagestaniečius. Nesupratau, kaip kiti vietiniai žurnalistai taip teigiamai priėmė jo žodžius. Juk Dagestanas Rusijos dalis, o čia atvyksta užsienietis į mūsų šalį ir bailiais vadina dalį mūsų gyventojų. Mūsų kolega Igoris Lazorinas po to pareiškimo dar pasveikino McGregorą. Tai tiesiog veidmainystė. Igoris visada stengėsi būti kuo arčiau Chabibo ir jo komandos, o Conoras visus juos išvadino žiurkėmis ir bailiais. Man toks elgesys nesuvokiamas“, - sakė A.Bostanovas.

Agentas taip pat atvirai atskleidė, kiek kainuoja reklama M.Ismailovo „instagram“ paskyroje, kurią seka beveik 2 mln. žmonių: „Už reklamą per „instagram stories“ – 300 tūkst. Rusijos rublių, o už paprastą ir ilgiau išliekantį įrašą „instagram“ paskyroje – 500 tūkst. Rusijos rublių. Kiekvieną jo įrašą peržiūri apie 700 tūkst. žmonių.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų