Kauno „Kaunas-VDU“ | CEV nuotr.

Kauno „Kaunas-VDU“ | CEV nuotr.

 Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkėms šis sezonas įsimins ne tik dėl debiuto CEV taurės varžybose, bet ir dėl rungtynių bado. Jis nutrūks šį savaitgalį, kuomet kaunietės Estijoje kausis dėl Baltijos moterų tinklinio lygos medalių.

Dėl pasiruošimo debiutui CEV Iššūkio taurės varžyboms ir numatomo tvarkaraščio Baltijos lygoje, „Kauno-VDU“ komandai buvo leista nedalyvauti Lietuvos pirmenybių reguliariajame sezone. Visgi koronaviruso pandemija viską apvertė aukštyn kojomis. CEV turnyre kaunietės turėjo tenkintis vienintelėmis rungtynėmis, Baltijos lyga buvo sustabdyta, o Lietuvos pirmenybės vyksta be Kauno komandos.

Baltijos lygoje komandos spėjo sužaisti tik po keletą rungtynių ir dėl sudėtingų keliavimo sąlygų reguliarusis sezonas nebuvo pratęstas. Organizatoriai priėmė sprendimą, kad šešios komandos pagal dar rudenį susidariusią turnyrinės lentelės padėtį, šį savaitgalį rinksis į Estiją ir sužais finaliniame turnyre.

Tarp šešių stipriausių komandų šįkart nepateko Alytaus „Prekyba-Parama“.

Tuo tarpu „Kaunas-VDU“ rikiavosi antroje pozicijoje ir kartu su pirmoje vietoje buvusia Talino „TalTech-Tradehouse“ (Estija) ekipa iškart pateko į pusfinalį.

Kauno „Kaunas-VDU“ | CEV nuotr.

Kauno „Kaunas-VDU“ | CEV nuotr.

Ketvirtfinalyje penktadienį žais 3-6 vietas turnyro lentelėje užėmusios ekipos. Šeštadienį vyksiančiame pusfinalyje kaunietės susitiks su Rygos RVS-LU (Latvija) ir Talino „Audentes SG-NK“ (Estija) poros nugalėtojomis.

„Laukiame finalų. Gaila, kad nepavyko turėti normalaus sezono arba daugiau „burbulų“, bet dabar nekantraujame visko, kas susiję su varžybomis. Visą laiką treniravomės, bet sunku pasakyti kokia bus mūsų forma, nes oficialių varžybų neturėjome 2,5 mėn. Pamatysime savaitgalį. Įžengus į aikštelę, galimybės visada yra 50 prieš 50 proc. O rungtynių metu bandysime jas persverti savo naudai“, - kalbėjo viena „Kauno-VDU“ lyderių Viltė Makauskaitė.

Baltijos vyrų tinklinio kovos grįžta į Gargždus

„Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio lygos kovos po ilgos pertraukos grįžta į Lietuvą. Gargždų „Amber-Arlanga“ sekmadienį namuose priims „SK Jėkabpils Lūši“ (Latvija) komandą.

Šeštadienį turėjo įvykti „Amber-Arlangos“ ir „RTU-Robežsardze-Jūrmala“ (Latvija) komandų akistata, bet dėl užfiksuotų COVID-19 atvejų Latvijos ekipoje, šis mačas buvo atidėtas.

Baltijos lygos debiutantai „Amber-Arlangos“ tinklininkai turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą, o „SK Jėkabpils Lūši“ ekipa yra ketvirta.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų