Muštynės | „Twitter“ nuotr.

Muštynės | „Twitter“ nuotr.

 Imtynių ir MMA treniruotes lankęs Walkeris Brownas savo įgūdžius neseniai pritaikė praktikoje, kai sumušė Oklahomos universiteto amerikietiško futbolo komandos žvaigždę Spencerį Jonesą.

Konfliktas kilo baro tualete. W.Brownas sudavė keletą smūgių S.Jonesui, tada parvertė jį ant žemės, perėmė nugaros kontrolę ir taip sumušė futbolininką, kad jam prireikė keturias valandas trukusios akiduobės operacijos.

Tiesa, tą vakarą nukentėjo ir pats W.Brownas. Dar įrašo pradžioje, prieš jam užsipuolant futbolininką, matyti, kad iš W.Browno nosies bėga kraujas. Vyriškis jau paprašė žmonių pagalbos „GoFundMe“ platformoje ir surinko daugiau nei 55 tūkst. JAV dolerių, kuriuos skirs medicininėms ir teisinėms išlaidoms.

Muštynės:

„Incidento nekomentavau, nes vis dar vyksta tyrimas, o man patarė susirasti advokatą, be to, man reikės operacijos, todėl turėsiu nemažai neplanuotų išlaidų. Esu studentas, kuris dirba dviejose darbo vietose. Galiu tik pažymėti, kad vaizdo įraše nėra nufilmuota konflikto pradžia. Viskas prasidėjo dar anksčiau, nes mano nosis be priežasties tikrai nekraujuotų. Kai pasamdysiu teisininką, tada galėsiu išplatinti oficialų pranešimą. Dėkoju už palaikymą“, - rašė W.Brownas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų