„Atlanto“ - „Neptūno“ rungtynės | Organizatorių nuotr.

„Atlanto“ - „Neptūno“ rungtynės | Organizatorių nuotr.

„Vasario 26 d. vykusiame LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl I ir II lygos licencijos siekusių klubų pateiktų apeliacijų. Posėdžio metu paaiškėjo, kad Vilniaus „Vytis“ apeliacijos nepateikė ir, turbūt, taip pasirašė sau nuosprendį“, - tokiais žodžiais savo facebook paskyroje į savo sekėjus kreipėsi PFA prezidentas Arūnas Klimavičius.

„Įsigilinus į Vilniaus „Vyčio“ situaciją, akivaizdu, kad to buvo galima ir tikėtis. Komanda (futbolo klubu sunku tai pavadinti) visą žiemą laukusi investuotojo, bei pasikvietusi iš užsienio direktorių, trenerį ir krūvą legionierių, nekalbėjo su futbolininkais apie skolų grąžinimą už praeitą sezoną.

Tokia situacija kartojasi jau ne pirmus metus. Šioje situacijoje gaila futbolininkų, bet ne komandos, kuriems Vilniaus „Vytis“ liko skolingas ir skolų grąžinimas liko prezidento Beno Renato Baltusio sąžinės reikalu. Net futbolininkų, kurių skolos yra oficialios ir pripažintos, skolų atgavimo galimybės yra miglotos.

Ne ką geresnės naujienos ir iš Klaipėdos, kur „Atlantas“ nepateikė dokumentų licencijavimui. Tai futbolo klubas, kuris prisidengdamas skambiu ir įmantriu žodžiu - restruktūrizavimas, futbolininkams oficialiai skolingas net už 2019 metų sezoną.

Kaip juridinis vienetas šie futbolo klubai dar egzistuoja ir net turi galimybę patekti į atitinkamas pirmenybes išimties tvarka LFF Vykdomojo komiteto sprendimu, bet ar nuo to geriau Lietuvos futbolui ir futbolininkams? Tikrai NE! Norisi tikėti, kad ateityje liks vis mažiau komandų, kurių pagrindinis tikslas sulaukti arabų šeichų ir bus kuriami tvarūs, išliekamąją vertę turintys futbolo klubai“, - rašė A.Klimavičius.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų