Kevinas Hollandas | Youtube.com nuotr.

Kevinas Hollandas | Youtube.com nuotr.

 UFC organizacijoje greitai išpopuliarėjęs Švedijai atstovaujantis čečėnas Chamzatas Čimajevas (9-0) reikalavo kuo dažniau rengti jo kovas, tačiau per pastaruosius 5 mėnesius narve nepasirodė nė karto.

Iš pradžių Ch.Čimajevas negalėjo kautis su Leonu Edwardsu, nes britas užsikrėtė koronavirusu. Tada tą pačią ligą „pasigavo“ ir čečėnas, o kova buvo nukelta antrą kartą. Kai atrodė, kad viskas grįžta į savo vėžes ir trečią kartą suplanuota kova pagaliau įvyks, buvo pranešta, kad Ch.Čimajevas dėl liekamųjų koronaviruso reiškinių negalės pasiruošti kovai ir ji vėl buvo atšaukta.

Pats koronavirusą nugalėjęs UFC kovotojas Kevinas Hollandas stebisi tuo, kad Ch.Čimajevas taip ilgai nesugeba atsigauti ir abejoja, ar jis turi tikrą „kovotojo širdį“.

„Aš pats buvau užsikrėtęs covid-19. Jei jau mes esame kovotojai, tai, po velnių, nugalėk tą ligą. Skirtingi kovotojai, skirtingos širdys. Jei neturi kovotojo širdies, tai bent jau visiems nemeluok. Gripas tikrai „užknisa“, bet juo užsikrėtęs Michaelas Jordanas vis tiek ėjo į aikštę ir vedė komandą į pergalę. Štai kur skirtumas“, - Joe Rogano laidoje sakė K.Hollandas.

Amerikietis taip pat pažymėjo, kad neatsisakytų susikauti su Ch.Čimajevu: „Jis nenugalėtas monstras, jis tarsi mini Chabibas (juokiasi – aut. past.). O jei rimčiau, aišku priimčiau tokį iššūkį, tačiau UFC bosas Dana White‘as sakė, kad mes esame skirtingų svorio kategorijų kovotojai. Jis daugiau koncentruojasi į pusvidutinį svorį, aš – į vidutinį, todėl turbūt niekada nesusitiksime. Gal vieną dieną jis sugebės įveikti tą nedidelį jaučiamą nuovargį ir pagaliau pradės kovoti.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų