Eddie Hearnas | Youtube.com nuotr.

Eddie Hearnas | Youtube.com nuotr.

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas 32-ejų britas Tysonas Fury (30-0-1, 21 nokautas) nesikovė nuo pat 2020 m. vasario ir vis dar neaišku, kada grįš į ringą. T.Fury atstovai tęsia derybas su Anthony Joshua komanda dėl amžiaus kovos, kurioje būtų „ant kortos“ pastatyti visi 4 pagrindiniai čempiono diržai. Deja, nepaisant sklidusių pozityvių žinių, iki šiol nėra jokio oficialaus susitarimo, o laikas vis labiau bėga.

„Jie turėjo visus metus, kad surengtų tą kovą. Netgi prieš antrąją kovą su Wilderiu buvo kalbų apie kovą su Joshua ir potencialias derybas. Jie turėjo pilnus metus, kad kažką nuveiktų, bet iki šiol susitarimo nėra. Mes esame toje pačioje stadijoje, kokioje buvome prieš metus. Žinant, kokia dabar situacija pasaulyje, derybose svarbiausi yra ne kovotojų norai, o kitos detalės, tokios kaip kovos vieta, data, arena ar stadionas, mokesčiai ir pan.“, - ESPN sakė T.Fury.

Nepaisant to, A.Joshua agentas Eddie Hearnas į situaciją žvelgia daug pozityviau. Jo teigimu, derybos vyksta kur kas sėkmingiau, nei kalba T.Fury, o svarbi naujiena gali būti pranešta jau artimiausiu metu.

„Mes jau artėjame prie to taško, kai galėsime pranešti jaudinančią naujieną, bet šiuo metu daugiau plėstis apie tai negaliu. Tysonas Fury gali kalbėti ką nori. Anthony Joshua šiose derybose yra pagrindinis žmogus. Jei jo atstovai pradeda kelti ažiotažą socialiniuose tinkluose, tai galite suprasti, kad tuoj kažkas bus. Žinau, kad aš šia tema kalbu labai daug, bet taip yra todėl, kad sulaukiu gausybės klausimų. Tysonas turbūt buvo kiek susinervinęs, kai pasisakė šia tema. Jis gal nori, kad viskas būtų padaryta labai greitai, bet reikia suprasti, kad derybos vyksta dėl didžiausios kovos bokso pasaulyje. Praėjusią naktį bendravau su ponu Arumu ir dabar vos galiu susivaldyti, nepranešdamas svarbios naujienos. Pasakysiu jums tik tiek – būkite pasiruošę“, - DAZN sakė E.Hearnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų