Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

„Mano pasirengimas – net per stiprus. Profesionalai kovai rengiasi tris mėnesius, kartais net ilgiau, o man gavosi trys savaitės labai rimto pasirengimo, – sportas.lt sakė fitneso atstovas Remigijus Viršila, besirengiantis sekmadienį vyksiančiai bokso dvikovai su kovotoju Dovydu „Rimkenzo“ Rimkumi „KOK Classic 5“ ringe.

„Karantinas šiek tiek sutrukdė, bet išeičių visuomet yra – savaitę kiemais bėgiojau per sniegą. Tarsi garsusis filmo „Rokis“ herojus, – nusijuokė R.Viršila. – O vėliau jau persikėliau į sale, prasidėjo tikros bokso treniruotės, kuriose užteko ir smūgių, ir mėlynių po akimi, ir kraujo“.

Atletas suskumba perspėti: kraujas – ne jo.

Remigijus Viršila (dešinėje) su Dovydu Juškevičiumi | Instagram.com nuotr

Remigijus Viršila (dešinėje) su Dovydu Juškevičiumi | Instagram.com nuotr

„Per tą laiką pagerėjo ištvermė, sutvirtėjo psichologija, – pasakojo sportininkas. – Sporto salėje juk viskas paprasčiau: atėjai, padarei pratimą, padėjai svorį į vietą ir viskas. O čia turi persiplėšti per „negaliu“. Raundas trijų minučių, jau po dviejų vos kvėpuoji, o treneris sako „Nebandai rankų nuleisti“. Tai grūdina charakterį: raumenys dega, antrasis raundas – per skausmą, tačiau dar laukia keturi ar penki tokie“.

Kuomet prieš mėnesį pirmą kartą buvo užsiminta apie galimą kovą, R.Viršila svėrė 96 kilogramus, dabar – 84.

„Matosi, kad net iš veido nieko neliko, – nusišypsojo R.Viršila. – Kada paskutinį kartą esu tiek svėręs? Gal dar gimnastikos laikais... Nors tada sverdavau mažiau. Iki kovos liko trys dienos, dar spėsiu „atsikratyti“ nereikalingo vandens. Tikiu, kad ant svarstyklių prieš kovą lipsiu sverdamas 82 kilogramus. Manau, tie, kurie supranta, galėtų mane pagirti už tokį pasiekimą. Prisižiūriu mitybą, bet savęs nealinu. Juk esu fitneso atstovas, nenoriu į ringą žengti su „apsinešusiu“ pilvu. Tikiuosi, būsiu „ryškus“.

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

R.Viršila prisipažino, kad per pasirengimą nepavyko išvengti traumų. „Kūnas nebuvo pratęs prie panašių krūvių – tai galinė delta, tai trapecijos nervas užsispaudė. Vėliau ir su keliu problemų buvo, – pasakojo sportininkas. – Gerai, kad Kaune pavyko rasti gerą reabilitologą. Laužė jis mane iki ašarų. Atrodo, kelį susitvarkiau, prasidėjo kitos bėdos. Eisiu į ringą traumuotas. Pradėjau byrėti, patekęs į bokso režimą. Net juokais pagalvojau, kad „nebe tie metai“.

Likus trims dienoms iki kovos sportininkas teigė nejaučiantis jokio jaudulio.

„Apie tai kalbėjau ir su treneriais. Jie perspėjo, kad visas drebuliukas prasidės, kai iki kovos liks pora prieš tai vyksiančios kovos raundų. Reikės pasistengti nusiraminti, įjungti „meditacijos“ mygtuką. Buvau perspėtas, kad ringe viskas apsivers – per treniruotes viskas gerai, bet kovos metu pavargsiu greičiau, nes taip jau veikia adrenalinas. Todėl bus svarbu susitvarkyti su psichologija“.

Tik paskelbus apie D.Rimkaus ir R.Viršilos kovą pasipylė įvairiausi komentarai. Apie ją ganėtinai negatyviai pasisakė ir pasaulio kikbokso čempionas, „Glory“ kovotojas Sergejus Maslobojevas.

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

„Nežinau, aš gaunu labai daug palaikančių žinučių, esu jų sulaukęs net iš olimpiečių boksininkų, – teigė R.Viršila. – Manau, kad Sergejus gyvena senomis pažiūromis. Taip, suprantu, kad kažkas, kas dešimt metų sportuoja, bet niekaip nepasiekia KOK ringo, gali pavydėti. Bet reikia mūsų su D.Rimkumi kovoje sugebėti įžvelgti ir gerų dalykų. Mes populiariname šį sportą, į jį įsitrauks daugiau jaunimo, žmonės pamatys, kad tai leidžia būti pastebėtam ir gerai jaustis. Mes su Dovydu darome gerą dalyką. Nesvarbu, kad nesu kovotojas. Tikiu, kad mes parodysime visai neblogą kovą. Nebus taip, kaip kai kas įsivaizduoja, kad aš krisiu pirmame raunde. Ruošiausi visą mėnesį, kad to nebūtų“.

R.Viršila pastebėjo, kad nuo kovos paskelbimo paaugo abiejų kovai besirengiančių sportininkų sekėjų skaičius „Instagram’e“. „Be to, anksčiau niekas nekalbėjo ir apie transliacijų vagystes, o dabar visi tik ir skelbia, kad transliuos nemokamai, kad tik žmonės pamatytų – juk pagaliau atsirado kažkas įdomiau negu buvo anksčiau. Kodėl anksčiau niekas nieko nevogdavo? Kodėl tokio susidomėjimo nebūdavo? Dabar visas internetas plyšta manimi ir „Rimkenzo“, – pabrėžė atletas.

Pas D.Rimkų „Instagram’e“ per mėnesį atsirado apie 12-13 tūkst. naujų sekėjų, pas R.Viršilą – 9 tūkst.

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

Remigijus Viršila | Instagram.com nuotr

„Kalba apie mūsų kovą netgi Lietuvos garsenybės... Ko tik jau neteko matyti internete. Manau, pirmą kartą žmonės taip domisi, kas vyks“, – sakė R.Viršila.

D.Rimkaus ir R.Viršilos kova – pirmoji po „Impact Fight“ etikete. „Čia turės progą į ringą žengti daugiau neprofesionalių kovotojų, įtakdarių Taip jau gavosi, kad man teko garbė būti pradininku. Kas žino, gal manęs laukia dar ne viena kova, – sakė R.Viršila. – Žinoma, aš grįšiu prie savo štangų, nes man patinka šis sportas, man patinka gerai atrodyti, bet jeigu man bus pasiūlyta dar kokia nors kova, žinosiu, kaip ruoštis. Svarbiausia, kad pasirengimui duotų daugiau negu tris savaites“.

Sulaukęs klausimo apie kovos baigtį, R.Viršila prisiminė trenerio žodžius.

„Vakar po treniruotės skambino treneris ir klausė, kaip jaučiuosi. Aš atsakiau, kad pasistengsiu nugalėti. Treneris pyktelėjo ir priminė, kad „pasistengsiu“ čia nebūna – aš eisiu nugalėti, – Sakė R.Viršila. – Psichologiškai nusiteiksiu, kad einu pergalės“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (57)
Registruoti
Anoniminiai (57)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų