Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury, kalbėdamas su ESPN, prisiminė vieną keisčiausių epizodų iš antrosios savo kovos su Deontay Wilderiu. Tada 6-ojo raundo klinče T.Fury ėmė laižyti kraują nuo amerikiečio kaklo ir jau kitame raunde jį pribaigė, laimėdamas techniniu nokautu.

„Aš kaip vampyras. Dar prieš antrąją kovą su Wilderiu spaudos konferencijoje sakiau, kad norėčiau paragauti jo kraujo. 6-ajame raunde kaip tik ir pasitaikė tokia galimybė, todėl negalėjau jos praleisti. Patikrinau, koks mano grobio skonis. Aš tą naktį buvau kaip medžiotojas, kaip plėšrūnas, kaip liūtas prieš gazelę. Didelę gazelę. Aš jį „paguldžiau“ ir tai buvo viskas, žaidimas tuo ir baigėsi. Bokso ringe pradeda veikti gyvuliški instinktai: arba tu „prigausi“ varžovą, arba jis tave“, - sakė T.Fury.

Britas tik po kiek laiko suvokė, kad varžovo kraujo laižymas tikrai nėra pats higieniškiausias dalykas: „Aišku, tai keista, nes nesu matęs, kad kas nors kitas laižytų varžovo kraują. Tikiuosi, kad jo kraujyje nebuvo kokių nors mikrobų, nes kitaip galiu būti užsikrėtęs utėlėmis.“

T.Fury atstovai šiuo metu tęsia derybas su Anthony Joshua komanda. Šią super kovą norima surengti jau 2021 m. vasarą. Jei derybos įstrigs, T.Fury norėtų kautis su kuo nors kitu jau balandį arba gegužę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų