Alissonas | Scanpix nuotr.

Alissonas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ vartininko Alissono šeimą sukrėtė skaudi nelaimė. Pietų Brazilijoje nuskendo paplaukioti ežere nusprendęs brazilo tėvas. ESPN praneša, jog iš pradžių buvo paskelbta apie 57-erių metų vyro dingimą, tačiau netrukus pastarojo kūnas buvo rastas ežere.

Alissonas pradėjo savo profesionalaus futbolininko karjerą „Internacional“ klube ir gindamas Brazilijos klubo garbę sužaidė 115 rungtynių. 28-erių metų futbolininkas 2018 metais atskleidė, jog Jose Agostinho Beckeris nulėmė jo sprendimą tapti vartininku, kadangi jo tėvas anksčiau taip pat rungtyniavo šioje pozicijoje.

„Mano šeimoje netrūksta vartininko: mano tėvas žaidė šioje pozicijoje rungtyniaudamas darbo komandoje, motina žaidė rankinį mokykloje, tuo tarpu mano senelis mėgėjų futbolo ekipoje. Kiek vėliau pradėjo žaisti mano brolis, netrukus tai pradėjo patikti ir man. Tai yra mano kraujyje, pradėjau sekti jų pėdomis“,- kiek anksčiau kalbėjo Alissonas.

Futbolo bendruomenė išreiškė „Liverpool“ vartų sargui gilią užuojautą ir palaikymą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų