Teisėjas Tobiasas Stieleris ir Remo Freuler | Scanpix nuotr.

Teisėjas Tobiasas Stieleris ir Remo Freuler | Scanpix nuotr.

„Atalanta“ treneris Gianas Piero Gasperini sukritikavo teisėjų darbą pirmose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse su Madrido „Real“ (0:1).

Priminsime, kad nuo 17-os rungtynių minutės Italijos komanda žaidė dešimčia žaidėjų, nes iš aikštės buvo išvarytas Remo Freuleris.

„Rungtynės buvo sunaikintos. Pernai po visiško chaoso išsiaiškinome dėl žaidimo ranka. O dabar atsirado noras panaikinti bet kokį kontaktą futbole... Tai sporto savižudybė“, – cituoja trenerį „Sky Sport Italia“.

„Mane visai neseniai diskvalifikavo Italijoje už tam tikrus pasisakymus... Tai dabar, jei ką pasakysiu, UEFA mane diskvalifikuos mėnesiui. Tačiau mes matome futbolo žudymą. Neturi būti teisėjų, kurie niekada nežaidė futbolo ir neskiria grumtynių nuo pražangos. Jeigu jie nejaučia skirtumo, tai jiems reikėtų ieškotis naujo darbo, jei atvirai. Teisėjais turėtų tapti žmonės, kurie žaidė futbolą. Dabar teisėjai gali naudotis vaizdo peržiūromis, tačiau jie vis vien klysta“, – piktinosi treneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų