„Manchester City“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo pirmose rungtynėse išvykoje 2 – 0 nugalėjo Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus.

Bernardo Silva 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Philas Fodenas 58-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

G.Jesusas 65-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino Anglijos komandos pranašumą 2:0.