Grantas Holloway | Scanpix nuotr.

Grantas Holloway | Scanpix nuotr.

 23-ejų metų amerikietis Grantas Holloway trečiadienį įsirašė į lengvosios atletikos istoriją, pasiekdamas uždarų patalpų pasaulio rekordą.

Madride (Ispanija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose G.Holloway 60 m su barjerais nubėgo per 7.29 sek. Jis minimaliai – 0.01 sek. – pagerino vieną seniausių lengvosios atletikos pasaulio rekordų. Ankstesnis rekordas nuo pat 1994 m. priklausė britui Colinui Jacksonui (7.30 sek.).

Rekordinis bėgimas:

Senasis pasaulio rekordas:

Įdomu tai, kad iš karto po finišo užsidegė laikas 7.32 sek., todėl niekas net neįtarė, kad G.Holloway bėgo rekordiškai greitai. Po maždaug minutės amerikiečio laikas buvo patikslintas ir jis pripažintas pasaulio rekordininku.

G.Holloway jau anksčiau kėsinosi į pasaulio rekordą – jis kartą distanciją nubėgo per 7.35 sek., o du kartus – per 7.32 sek. Amerikietis pernai pirmą kartą tapo pasaulio čempionu 110 m barjeriniame bėgime.

Anksčiau G.Holloway turėjo galimybę siekti aukštumų amerikietiškame futbole, bet pasirinko sporto šaką, kuri taip nežaloja organizmo: „Amerikietiškas futbolas labai kenkia tavo kūnui. Ar tu nori būdamas 30-ies dar vaikščioti, ar nori 35-erių sėdėti neįgaliojo vežimėlyje?.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų