Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas 32-ejų britas Tysonas Fury (30-0-1, 21 nokautas) nesikovė nuo pat 2020 m. vasario ir vis dar neaišku, kada grįš į ringą. T.Fury atstovai tęsia derybas su Anthony Joshua komanda dėl amžiaus kovos, kurioje būtų „ant kortos“ pastatyti visi 4 pagrindiniai čempiono diržai. Deja, nepaisant sklidusių pozityvių žinių, iki šiol nėra jokio oficialaus susitarimo, o laikas vis labiau bėga.

„Jie turėjo visus metus, kad surengtų tą kovą. Netgi prieš antrąją kovą su Wilderiu buvo kalbų apie kovą su Joshua ir potencialias derybas. Jie turėjo pilnus metus, kad kažką nuveiktų, bet iki šiol susitarimo nėra. Mes esame toje pačioje stadijoje, kokioje buvome prieš metus. Žinant, kokia dabar situacija pasaulyje, derybose svarbiausi yra ne kovotojų norai, o kitos detalės, tokios kaip kovos vieta, data, arena ar stadionas, mokesčiai ir pan.“, - ESPN sakė T.Fury.

Britas pažymėjo esąs nusivylęs, kad turi taip ilgai laukti savo kovos, nes tai jį gali išmušti iš ritmo: „Situacija yra tikrai sumauta. Reikėjo man greičiau grįžti ir kautis, nes per ilgai esu neaktyvus. Nuo paskutinės kovos praėjo metai. Jei kova su Joshua vyks birželį, tai bus praėję pusantrų metų be kovų. Tai tikrai nėra idealus pasiruošimas superkovai. Jei kova su Joshua neįvyks šią vasarą, vis tiek ją turėsime kažkada surengti. „Top Rank“ šiemet man privalo duoti 2 kovas pagal kontraktą ir man nelabai rūpi, kas bus mano varžovai. Jei tai ne Joshua, tada noriu kautis jau balandį arba gegužę ir tada metų gale. Jei tai Joshua, tada kaukimės birželį ir metų gale. Pykšt, pykšt. Ateitis turėtų būti šviesi.“

A.Joshua situacija kiek geresnė nei T.Fury. Jis kovėsi visai neseniai – gruodžio 12 d., kai 9-ajame raunde nokautavo Kubratą Pulevą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų