Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Trincao jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Edgaras Badia sėkmingai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Lucas Boye, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Iš gynėjų gynybos išsilaisvinęs Trincao 20-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Lionelis Messi 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus argentinietis dar kartą pasiuntė kamuolį į  vartus ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Jordi Alba 73-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Antoine’as Griezmannas 81-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Sek 04-11 Villarreal 15 : 00 Osasuna
Sek 04-11 Valencia 17 : 15 Real Sociedad
Sek 04-11 Real Valladolid 19 : 30 Granada
Sek 04-11 Real Betis 22 : 00 Atletico Madrid
Pir 04-12 Celta Vigo 22 : 00 Sevilla