Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

 Vertingiausiu dabartiniu pasaulio futbolininku neretai vadinamas 22-ejų prancūzas Kylianas Mbappe pradėjo derybas su PSG dėl kontrakto pratęsimo.

Dabartinė puolėjo sutartis su klubu galioja tik iki kitų metų vasaros, todėl PSG norėtų kuo greičiau pasiekti susitarimą dėl naujo kontrakto. Kaip skelbia „Foot Mercato“, iki susitarimo dar liko suderinti daug detalių, tačiau pozityviai nuteikia tai, kad K.Mbappe rodo norą pratęsti sutartį ir kelia PSG vadovybei aiškius reikalavimus.

Pranešama, kad K.Mbappe norėtų uždirbti ne mažiau nei kita PSG žvaigždė Neymaras, todėl tikisi, kad jo alga sieks bent 600 tūkst. eurų per savaitę. Manoma, kad ši sąlyga PSG vadovams neatrodo sunkiai įgyvendinama. Daugiau problemų kelia kitas prancūzo reikalavimas – „Foot Mercato“ praneša, kad K.Mbappe naujajame kontrakte norėtų sąlygos, kuri jam suteiktų galimybę bet kada palikti klubą. Puolėjas nenori, kad su nauju ilgalaikiu kontraktu ateityje jaustųsi tarsi „įstrigęs“ Paryžiuje, jei visų klubų pasiūlymai jį įsigyti bus automatiškai atmetami.

„Foot Mercato“ taip pat pažymi, kad K.Mbappe ateityje būtų nieko prieš tapti brangiausiu visų laikų futbolininku. Jei jis pasirašys ilgalaikį kontraktą su PSG ir po kelerių metų bus parduotas, pasiekęs savo vertės piką, tuomet rekordas veikiausiai būtų nesunkiai pagerintas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų