Edgaras Davidsas | Scanpix nuotr.

Edgaras Davidsas | Scanpix nuotr.

 Nyderlandų futbolo legenda Edgaras Davidsas 2012-2014 m. buvo ketvirtoje bei penktoje Anglijos lygoje rungtyniavusio „Barnet“ klubo žaidžiantysis treneris. Atraminiam saugui tai buvo pirmoji patirtis per trenerio karjerą, apie kurią prabilo tuometis ekipos puolėjas Jake‘as Hyde‘as.

„Jis geriausiu atveju ateidavo į treniruotę pavėlavęs 20 minučių. Mes pradėdavome apšilimą nežinodami, ar jis tą dieną ateis į treniruotę, ar ne. Šaltomis žiemos dienomis jis atvažiuodavo su savo 100 tūkst. svarų vertės „Bentley“, sustodavo už vartų, įsijungdavo šildymą, susikeldavo kojas ir žiūrėdavo į mus 20 minučių. Man būdavo sunku susikoncentruoti, kai žinodavau, kad šalia stovi prabangus „Bentley“ ir ten sėdi mūsų žaidžiantysis treneris. Jis praktiškai nesitreniruodavo, bet, atėjus rungtynėms, visada save išleisdavo į startinę sudėtį. Jis tikrai nebuvo geriausias vairuotojas. „Bentley“ ratlankiai buvo gerokai aplamdyti, kartais jis įsitrigdavo purve, bandydamas užvažiuoti į kalniuką. Tų istorijų niekada nepamiršiu“, - kalbėjo J.Hyde‘as.

Palikęs „Barnet“, E.Davidsas 6-erius metus ilsėjosi nuo trenerio darbo. 2020 m. jis buvo paskirtas „Telstar“ trenerio asistentu, o 2021 m. sausio 4 d. tapo „Olhanense“ treneriu. Naujoji E.Davidso ekipa rungtyniauja trečioje pagal pajėgumą Portugalijos lygoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų