Jackas Grealishas | Scanpix nuotr.

Jackas Grealishas | Scanpix nuotr.

 „Fantasy“ žaidimai populiarūs ne tik tarp futbolo sirgalių, bet ir pačių futbolininkų. Visgi, Birmingemo „Aston Villa“ nariai bent jau artimiausiu metu tokius žaidimus turės pamiršti.

Komandos lyderis Jackas Grealishas dėl blauzdos traumos negalės žaisti 2-4 savaites. Dar prieš tai, kai klubas tai paskelbė oficialiai, pastebėta, kad „fantasy“ žaidime vis daugiau dalyvių pradėjo pardavinėti J.Grealishą. „The Athletic“ teigimu, tai padarė jo komandos draugai realybėje – Mattas Targettas, Neilas Tayloras ir „Swansea City“ klubui „paskolintas“ Conoras Hourihane‘as. Tą patį veiksmą atliko ir fizinio parengimo treneris Robas Marshallas.

„The Times“ teigimu, „Aston Villos“ vadovybė nusprendė uždrausti futbolininkams žaisti „fantasy“ žaidimą, kad tokia svarbi informacija ateityje nebūtų „nutekinta“ prieš oficialų pranešimą. „Aston Villa“ vis dar aiškinasi, kas buvo pirminis šios informacijos šaltinis.

„Girdėjau, kad socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti gandai, jog Grealishas gali nežaisti. Jei tą informaciją paskleidė kažkas iš žaidėjų ar personalo, tuomet tai išsiaiškinsime ir tą asmenį nubausime. Kai tokia informacija yra „nutekinama“, varžovai įgyja pranašumą ruošiantis rungtynėms, todėl mes privalome išsiaiškinti, kas čia įvyko“, - pažymėjo „Aston Villos“ treneris Deanas Smithas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų