„Žalgiris“
I kėlinys, 5 min.
11
:
5
Atsinaujins po sek
„Juventus“
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Melburne (Australija) baigėsi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyras, kurio finale gyvai stebint maždaug 7 tūkst. sirgalių serbas Novakas Djokovičius per 1 val. 54 min. 7:5, 6:2, 6:2 gana nesunkiai įveikė savo raketę dar antrame sete sulaužiusį rusą Daniilą Medvedevą ir net devintą kartą triumfavo šiame turnyre bei apgynė praėjusiais metais iškovotą titulą.

Po turnyro tradiciškai buvo rengiama nugalėtojo fotosesija su „Australian Open“ trofėjumi. Tiesa, šį kartą nebuvo išvengta ir problemų. Tuo pačiu metu paplūdimyje buvo ir jaunavedžių pora, kuri norėjo atšvęsti vestuves. Tuomet į paplūdimį pradėjo rinktis fotografai ir teniso gerbėjai, laukę N.Djokovičiaus. Galiausiai jaunavedžiams buvo paaiškinta susidariusi situacija ir jiems liepta pasišalinti iš paplūdimio.

N.Djokovičius po pergalės finale sulaukė daug sveikinimų iš viso pasaulio, tačiau jo tėvas Srdjanas Djokovičius nusprendė sukritikuoti Vakarus. Jam pasirodė, kad N.Djokovičius Vakarų pasaulyje yra ignoruojamas.

„Auginome Novaką labai sunkiomis aplinkybėmis, kai šalis kariavo. Galiausiai visas vargas atsipirko. Novakas nebijo sunkaus darbo, yra tikras šalies patriotas ir geriausias atletas pasaulyje, vertinant ne tik tenisą. Sunkiausiu laikotarpiu jis į Serbiją buvo atsiųstas Dievo. Galiu pasakyti, kad jis netgi padėjo prailginti savo senelio gyvenimo trukmę. Senelis stebėdavo visus Novako mačus, nors tuo metu jau sunkiai sirgo. Jis su nekantrumu laukdavo kiekvieno Novako pasirodymu ir aš tikiu, kad tai padėjo pailginti jo gyvenimą bent keleriais metais. Tą patį man yra sakę ir dar keli draugai. Anksčiau buvo siūlymų Novakui keisti pilietybę, bet mes esame tikri serbai. Visi normalūs šio pasaulio žmonės mėgsta Novaką. Ar kada pagalvojote, kodėl jis taip sėkmingai žaidžia Kinijoje? Ten teniso sirgaliai jį tiesiog dievina, jis jaučia didelę meilę, tuo tarpu Vakaruose viskas kitaip. Vakarų žmonėms, kad atrodo, jog pasaulyje egzistuoja tik jie, nors iš tiesų jie tesudaro penktadalį žmonijos. Vakarų žiniasklaida domisi tik Federeriu ir Nadaliu, o Novaką ignoruoja. Tai vienintelis jų sugalvotas būdas ką nors sustabdyti, tačiau jie nesupranta, kad Novakas nesustabdomas. Šie metai bus dar vieni, kurie prisidės prie jų agonijos, kol jie nepripažins, kad Novakas yra geriausias tenisininkas pasaulyje. Jis su niekuo negali būti lyginamas“, - aiškino serbo tėvas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų