Michailas Turkanovas | „Twitter“ nuotr.

Michailas Turkanovas | „Twitter“ nuotr.

 Sočyje (Rusija) antradienį surengtame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „AMC Fight Nights“ pasirodė ir skandalingasis rusas Michailas Turkanovas (8-6).

Gausybę nacistinių ženklų ant savo kūno išsitatuiravęs sportininkas susikovė su kitu Rusijos atstovu Alibegu Rasulovu (11-0). Kaip ir buvo prognozuojama, A.Rasulovas šioje kovoje visiškai dominavo prieš varžovą ir neužtruko nė minutės, kad po „praėjimo“ į kojas jį parverstų. Parteryje A.Rasulovas turėjo didelį pranašumą ir galiausiai privertė varžovą atsidurti nepavydėtinoje padėtyje. A.Rasulovas atliko daugybę smūgių į galvą, į kuriuos M.Turkanovas niekuo negalėjo atsakyti, todėl teisėjas nutraukė kovą. Pergalė A.Rasulovui buvo įskaityta techniniu nokautu per 3 min. 4 sek.

Kovos įrašas:

Po kovos MMA sirgaliai iš užsienio stebėjosi, kaip „AMC Fight Nights“ organizacija leidžia kovose pasirodyti sportininkams su tokiais simboliais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų