Zuluzhinho | „Stop“ kadras

Zuluzhinho | „Stop“ kadras

 2005 m. su Fiodoru Jemeljanenka ir Antonio Rodrigo Nogueira kovojusi „Pride“ legenda 42-ejų metų Zuluzhinho (12-10) pasirodė „AMC Fight Night“ turnyre Sočyje (Rusija), kur susitiko su iki šiol nenugalėtu Yusepu Šuajevu (7-0-1) bei patyrė dešimtą karjeros nesėkmę.

Visgi pats Zuluzhinho apie pralaimėjimą sužinojo tik po to, kai atšvenė pergalę. Po Trečiojo raundo pabaigoje šiek tiek daugiau nei 180 kg sveriantis Zuluzhinho stipriu smūgiu pasiuntė Y.Shuaevą ant žemės ir puolė atlikti smūgių krušą, tačiau netrukus kovotojus išskyrė teisėjas.

Zuluzhinho puolė džiaugtis pergale ir išsekęs parkrito ant žemės, tačiau nežinojo, kad kova buvo sustabdyta ne dėl jo pergalingų veiksmų, o todėl, kad baigėsi raundo laikas. Galiausiai Zuluzhinho teko kovoti dar du raundus, po kurių brazilas pralaimėjo daugumos teisėjų sprendimu.

Nepaisant savo amžiaus ir unikalaus dydžo, Zuluzinho 2018 m. sugebėjo atrasti jėgų ir sugrįžo po aštuonerių metų pertraukos, o prieš šį pralaimėjimą turėjo antrą geriausią pergalių seriją savo karjeroje, kuomet buvo iškovojęs tris iš eilės (dukart įveikė serbą Aleksandarą Aleksičių ir kartą – taip pat serbą Marko Djordevičių). Geresnę seriją Zuluzinho turėjo tik nuo 2003 iki 2005 m., kai karjeros pradžioje startavo 7-0, o pirmą pralaimėjimą patyrė tik F.Jemeljanenkai.

Apskritai, Zuluzinho Rusijoje kovojo jau tris kartus, o matant, kaip ši šalis yra atvira jo kovoms, nereikėtų nustebti, jeigu ši „Pride“ legenda ir toliau tęs savo karjerą, galbūt net susikaus su 225 kg sveriančiu Grigorijumi Čistyakovu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų