Tigerio Woodso avarija | Scanpix nuotr.

Tigerio Woodso avarija | Scanpix nuotr.

 Antradienio rytą golfo legenda 45-erių amerikietis Tigeris Woodsas pateko į rimtą autoavariją ir buvo išgabentas į ligoninę.

Los Andželo policininkai 7.12 val. ryte gavo pranešimą apie apvirtusį automobilį. Jame buvo tik vienas asmuo – legendinis T.Woodsas. Amerikietis iš automobilio buvo ištrauktas tik ugniagesiams panaudojus specialias žirkles ir plėstuvus. Tada T.Woodsas buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam buvo atlikta skubi operacija.

Skelbiama, kad operacija buvo sėkminga ir T.Woodsas jau „atsikėlęs bei reaguoja“, o jo oficialioje „Twitter“ paskyroje skelbiama, kad golfo legenda patyrė „atvirus dešinės kojos ir kulkšnies lūžius“.

Dešinioji koja operacijos metu buvo stabilizuota varžtais ir kaiščiais.

„Jis (T.Woodsas, – aut. past.) yra prabudęs, reaguoja ir sveiksta savo ligoninės palatoje“, – sakoma pranešime.

Los Andželo apygardos šerifo pavaduotojas Carlosas Gonzalezas, pirmasis atsidūręs avarijos vietoje, teigė, kad T.Woodsui „pasisekė, kad liko gyvas“. Jis taip pat pridūrė, kad golfo žaidėjas „negalėjo pastovėti savo jėgomis“, nors „buvo budrus, ramus ir pasakė savo vardą“.

„Labai pasisekė, kad ponas Woodsas po šios avarijos liko gyvas“, – sakė C.Gonzalezas.

Los Andželo apygardos šerifas Alexas Villanueva teigė, kad T.Woodsas važiavo didesniu nei įprasta greičiu, tačiau pridūrė, kad šioje vingiuotoje nuokalnėje avarija nėra retas atvejis.

Šerifas pasakojo, kad automobilis atsitrenkė į kelkraštį, medį ir kelis kartus apvirto. Jis taip pat pridūrė, kad T.Woodsui nebuvo pareikšti jokie kaltinimai, jis buvo rastas prisisegęs saugos diržu ir neapsvaigęs nuo jokių neleidžiamų preparatų.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų