„Dzūkija“
III kėlinys, 1 min.
35
:
43
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Rokas Župerka | lff.lt nuotr.

Rokas Župerka | lff.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pristato dar vienos 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų nominacijos laimėtoją. Gražiausiu praėjusių metų įvarčiu tapo Kėdainių „Nevėžio“ saugo Roko Župerkos smūgis LFF Pirmos lygos rungtynėse.

Praėjusių metų laureate tapes įvartis buvo pelnytas spalio 20 dieną, Pirmos lygos rungtynėse Kėdainiuose tarp vietos „Nevėžio“ bei Kauno „Hegelmann Litauen“ komandų.

19 rungtynių minutę R. Župerka klaidinančiu judesiu apgavo varžovą ir, dar sukdamasis, stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė pirmą savo komandos įvartį.

„Kai padariau tą verpstę ir buvo smūgis – nieko nejaučiau, bet kai įmušiau, užplūdo didelės emocijos, buvo susikaupęs didelis adrenalinas”, – mintimis į tas rungtynes grįžo žaidėjas.

Kaip paaiškėjo vėliau – šis smūgis ženkliai prisidėjo prie pergalės, mat Kėdainių komanda akistatą laimėjo 3:1 ir taip dėjo didelį žingsnį link to, kad vėliau taptų Pirmos lygos laimėtojais.

„Norėjau įmušti būtent „Hegelmann Litauen“ komandai”, – sakė R. Župerka.

Kiti du kandidatai tapti geriausiu metų įvarčių antrajame etape buvo Gargždų „Bangos“ kapitono Deivido Padaigio smūgis A lygos rungtynėse į „Panevėžio“ vartus bei buvusio Vilniaus „Riterių“ puolėjo Donato Kazlausko įvartis Europos lygos akistatoje su „Derry City“ iš Šiaurės Airijos.

Šioje nominacijoje laimėtoją nulėmė sirgalių atiduoti balsai.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų