Alytaus „Dainava“ | dfkdainava.com

Alytaus „Dainava“ | dfkdainava.com

Šiandien oficialiai į A lygą priimtos Alytaus „Dainavos“ vadovai per artimiausias dešimt dienų turės tiek darbo, kiek prieš savaitę net nesapnavo. Žaidėjų paieška ir komandos stiprinimas yra neišvengiami dalykai tam, kad nepasikartotų 2014 metų scenarijus, kai alytiškiai bet kam buvo patrankų mėsa.

Būtent po tų 2014 – ųjų Alytaus A lygos žemėlapyje neliko. Nebūtų iki šiol, jei ne paskutinės minutės akcija, kurios metu kartu su LFF „Dainavos“ vadovui Žydrūnui Lukošiūnui reikėjo įtikinti miesto merą Nerijų Cesiulį padidinti paramą klubui. Atrodo, pavyko. N.Cesiulis pasiūlymą priėmė išskėstomis rankomis, „Dainavai“ pažadėdamas dvigubai didesnę (120 tūkstančių eurų) paramą nei pernai bei pagalbą iš papildomų fondų.

„Su tokia savivaldybės pagalba pretenduojame į maždaug 300 tūkstančių eurų biudžetą. Tikimės, kad to užteks tam, kad galėtumėm pakovoti dėl aštuntos vietos. Toks minimalus tikslas. Bet kuri vieta aukščiau reikštų gerą rezultatą“, - sportas.lt sakė Ž.Lukošiūnas.

Savaitgalį „Dainava“ pristatė pirmąjį savo naujoką – Saidą Hamulicą iš Nyderlandų. Šiuo metu su komanda treniruojasi penki nigeriečiai, taip pat klubas laukia atvykstančių potencialių naujokų iš Kroatijos, Rusijos ir tų pačių Nyderlandų.

„Kai atsirado galimybė prisijungti prie A lygos, pajungėme visus įmanomus frontus. Sutarėme, kad su žaidėjais padės Valerijus Mižigurskis, kiti agentai patys siūlosi padėti, sutarčių neturintys lietuviai taip pat nieko prieš prisijungti. Galvoju, kad iš didelės pasiūlos tikrai turėsime ką atsirinkti. Dabar svarbiausia yra sustiprinti puolimo ir gynybos grandis ir bus galima startuoti“, - kalbėjo Ž.Lukošiūnas.

„Dainavos“ vadovas neslepia, kad klubo sprendimas tokiu metu žengti į A lygą yra labai rizikingas. Viena vertus – turi galimybę augti, kita vertus – turi galimybę sudegti.

„Kai tik atsirado tokia galimybė, apie tai galvoju dieną naktį. Tačiau, kaip kiekvienas kareivis nori tapti generolu, tai kiekvienas klubas nori būti kiek įmanoma geriausias. Esame padėtyje, kaip jaunuoliai, kurie iš pirmos klasės eina į antrą, o kas ten laukia – dar nežino“, - sakė Ž.Lukošiūnas.

Paskutines ikisezonines kontrolines rungtynes „Dainava“ šį šeštadienį sostinės „Sportimos“ manieže žais su „Riteriais“. Kokios sudėties toje dvikovooje pamatysime „Dainavą“, kol kas neaišku.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų