Diego Maradona | Scanpix nuotr.

Diego Maradona | Scanpix nuotr.

„Diego Maradona buvo nužudytas“, – teigia praeitų metų lapkričio pabaigoje mirusios futbolo legendos teisininkas Mario Baudry.

„Jis buvo nužudytas. Yra įrodymai, tačiau kuo ilgiau vyks tyrimas, tuo labiau viskas bus slepiama. Manau, bet kurioje kitoje šalyje kaltininkai jau būtų uždaryti į kalėjimą, – teisininką cituoja „The Sun“. – Diego buvo paliktas likimo valiai ir jam niekas nepadėjo. Jei jie būtų atidžiau jį stebėję, jis dabar būtų su mumis“.

Pasak M.Baudry, tyrėjai slepia tiesą. Teisininkas tikina, kad visi įrodai slypi D.Maradonos telefonuose, kurie buvo patikrinti visai neseniai. Teigiama, kad yra penki įtariamieji, kurie galėjo prisidėti prie legendinio futbolininko mirties. Vienas jų – gydytojas Leopoldo Luque, kuris gali būti apkaltintas profesiniu aplaidumu. Kol kas niekam nėra pareikšti kaltinimai, o pats L.Luque neigia savo kaltę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų