Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Pergalę nukeltose Eurolygos rungtynėse iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda, kuri namuose 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) įveikė Milano „AX Armani“ ekipą.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, o „Zenit“ rungtynes perlaužė artėjant mačo pabaigai.

Rusijos klubas spurtavo 11-2 ir po Kevino Pangoso tritaškio pirmavo 71-62.

Likus 61 sekundei K.Pangosas smeigė dar vieną tritaškį, skirtumas išaugo iki 10 taškų ir „Zenit“ pergalės nepaleido.

Artūras Gudaitis kartu su K.Pangosu buvo rezultatyviausi komandos krepšininkai.

Lietuvis per 20 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, bet triskart suklydo ir dukart prasižengė.

Jis dar taip pat pasižymėjo galingu dėjimu.

„Zenit“: Kevinas Pangosas ir Artūras Gudaitis po 16, Billy Baronas 13, Willas Thomasas ir Alexas Poythressas po 10.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 16, Shavonas Shieldsas 15, Sergio Rodriguezas 10, Kyle’as Hinesas 9. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool