„Zenit“
IV kėlinys, 8 min.
56
:
84
Atsinaujins po sek
„Valencia“
Lietuvos U-19 rinktinė | LFF nuotr.

Lietuvos U-19 rinktinė | LFF nuotr.

Lietuvos vaikinų jaunimo U-19 rinktinė pirmadienį susirinko į treniruočių stovyklą Kaune, kur dirbs iki vasario 27-osios.

Į treniruočių stovyklą naujasis rinktinės treneris Valdas Ivanauskas su savo štabu pakvietė 25 futbolininkus.

Ši pasirengimo stovykla – pirmasis žingsnis rengiantis kitų metų Europos vaikinų U-19 futbolo čempionatui.

Praėjusių metų pabaigoje ištraukti burtai Lietuvos vaikinų U-19 rinktinę suvedė su Italijos, Slovėnijos ir Islandijos komandomis 12-ojoje atrankos grupėje.

Pagal varžybų reglamentą, atrankos turnyras turės įvykti 2021 metų rudenį. Tikslias turnyrų šeimininkus ir turnyras datas UEFA paskelbs vėliau.

Pirmą ir antrą vietą grupėje užėmusios komandos bei viena trečią vietą užėmusi rinktinė pateks į elitinį atrankos etapą, kuris vyks 2022 metų pavasarį. Europos vaikinų U-19 čempionatas 2022 metų vasarą numatytas Slovakijoje.

Į rinktinės stovyklą pakviesti futbolininkai:

Vartininkai

Geraldas Širvinskas (Vilniaus „Riteriai“), Sidas Mačaitis (Tauragės „Tauras“), Julius Virvilas („Be1”);

Gynėjai

Deividas Dovydaitis (FA „Šiauliai“), Matijus Remeikis (FK „Panevėžys“), Evaldas Urmonas (FK „Panevėžys“), Gabrielis Nikonovas (Vilniaus „Žalgiris“), Saulius Vikertas (Marijampolės „Sūduva“), Motiejus Slivka (FK „Panevėžys“), Arnas Končius (FK „Panevėžys“), Tautvydas Špiegis (Klaipėdos „Neptūnas“), Daniil Tišakov (Klaipėdos FM);

Saugai

Gustas Jarusevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Eimantas Dzinga (FK „Panevėžys“), Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Titas Buzas (Alytaus DFK „Dainava“), Emilis Gasiūnas (FA „Šiauliai“), Grantas Jaseliūnas (FA „Šiauliai“), Gustas Žederštreimas (FK „Panevėžys“), Ervinas Vilkaitis (Vilniaus „Žalgiris“), Arnas Spyčius (Vilniaus „Žalgiris“), Domantas Šluta (Telšių „Džiugas“);

Puolėjai

Gabrielius Micevičius (FA „Šiauliai“), Tomas Dovidaitis (Donecko „Olimpik“, Ukraina), Faustas Steponavičius (FK „Panevėžys“);

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool