Bokso turnyras Rusijoje | Youtube.com nuotr.

Bokso turnyras Rusijoje | Youtube.com nuotr.

 Rusijoje surengtas nestandartinis bokso vakaras – viename turnyre dalyvavo daug šios šalies sporto įžymybių.

2010 m. pasaulio galiūnų čempionato bronzos medalininkas Michailas Kokliajevas sugrįžo į ringą po beviltiško pasirodymo prieš Aleksandrą Jemeljanenką. Šį kartą rusas susikovė su MMA kovotoju ir „youtuberiu“ Artiomu Tarasovu. Dvigubai sunkesnis M.Kokliajevas kovos pradžioje turėjo nemažai problemų ir gelbėdavosi dažnai eidamas į klinčą. Visgi, vėliau galiūnas perėmė iniciatyvą ir pasižymėjo galingesniais smūgiais nei A.Tarasovas. Teisėjai po kovos pergalę ir atidavė M.Kokliajevui.

Apie 17 metų kalėjime praleidęs kovinio sporto veteranas Maksimas Novosiolovas ringe susitvarkė su Denisu Vildanovu, kuris tituluoja save didžiausių bicepsų Rusijoje savininku.

Abu kovotojai kartu sudėjus svėrė apie 340 kg, o „sunkiausia“ vakaro kova baigėsi ketvirtajame raunde, kai 2007 m. Europos sambo čempionas M.Novosiolovas įspraudė D.Vildanovą į kampą ir ten jį pribaigė.

Iš psichiatrinės ligoninės prieš dešimtmetį pabėgęs Rusijos „psichu“ vadinamas Viačeslavas Dacikas dominavo prieš niekam nežinomą kovotoją iš Kamerūno Tysoną Dijoną, kuris, panašu, nelabai žinojo net ir kovinio sporto pagrindus. Antrajame raunde T.Dijonas pasilenkė, „sugėrė“ keletą smūgių ir buvo...„išmuštas“ už ringo ribų. T.Dijonas tuomet buvo įkeltas į ringą, priklaupęs ant vieno kelio kažko laukė ir kova buvo nutraukta, o T.Dijonas tada ramiai atsistojo ir nužingsniavo.

Pilnas turnyro įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų