Tadas Kumeliauskas („Starbulls“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Tadas Kumeliauskas („Starbulls“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį elitinėje Slovakijos ledo ritulio lygoje Bratislavos „Slovan“ su Nerijumi Ališausku 0:4 neprilygo lyderiams – „HK Poprad“ žaidėjams. Lietuvis ant ledo praleido 19 min. 8 sek. ir kartą atakavo varžovų vartus.

„Slovan“ (78 tšk.) nukrito į 4-ą vietą tarp 12 klubų.

Trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje („Oberliga“) Arnoldo Boso atstovaujama Erfurto „TecArt Black Dragons“ po pratęsimo 5:4 išplėšė pergalę prieš „EV Herforder“. A.Bosas įmušė įvartį, 5 kartus atakavo vartus ir užsidirbo 4 baudos min.

„SC Deggendorfer“ su Tadu Kumeliausku po baudinių serijos 4:3 įveikė „EC Peiting“. Rungtynių didvyriu tapęs lietuvis realizavo pergalingą baudinį. T.Kumeliauskas kartą atakavo varžovų vartus ir susirinko 2 baudos min.

Be Domanto Čypo žaidusi „EC Hochstatder“ 9:3 sutriuškino „HC Landsberg Riverkings“.

„TecArt Black Dragons“ (34 tšk.) Šiaurės konferencijoje tarp 13 ekipų – 7-a. Pietų konferencijoje „EC Hochstatder“ (51 tšk.) tarp 13 klubų – 5-as, o „SC Deggendorfer“ (52 tšk.) – 6-as. Komandos dėl nevienodo rungtynių skaičiaus jau rikiuojamos ne pagal visus surinktus taškus, o pagal pelnytų taškų ir sužaistų rungtynių santykį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton
Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …