Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Sekmadienio rytą sporto gerbėjų akys kryps į Melburną (Australija). Ten vyks vienas svarbiausių metų mačų – „Australian Open“ vyrų vienetų finalas. Jame susitiks serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) ir rusas Daniilas Medvedevas (ATP-4).

Rusas pirmą kartą pateko į „Australian Open“ finalą ir dar neturi „Didžiojo kirčio“ titulų, bet savo potencialą jau įrodė praėjusio sezono pabaigoje, kai laimėjo tik nežymiai žemesnio rango turnyrą – „ATP Finals“. Tuo tarpu N.Djokovičius yra „Australian Open“ visų laikų rekordininkas. Čia jis yra iškovojęs net 8 titulus ir iki šiol laimėjo visus žaistus finalus.

Lažybininkai prieš mačą serbą vadina nežymiu favoritu, o štai jo rėmėjai „Head“ jau spėjo pasveikinti N.Djokovičių su...9-uoju čempiono titulu.

„Sveikinimai, Novakai. Nepralenkiamas greitis. Rekordą gerinantis 9-as „Australian Open“ čempiono titulas“, - rašoma „Head“ žinutėje.

Serbo rėmėjai po kiek laiko suprato, kokią žinutę išsiuntė, ir nusprendė atsiprašyti: „Ups – paskubėjome! Norėjome tiesiog palinkėti sėkmės Novakui 2021 m. „Australian Open“ finale.“

N.Djokovičius ir D.Medvedevas anksčiau vienas prieš kitą žaidė 7 kartus. 4 dvikovas laimėjo serbas, 3 – rusas. Tiesa, pastaruoju metu „svarstyklės“ krypsta į ruso pusę. Jis prieš N.Djokovičių laimėjo 3 iš 4 pastarųjų susitikimų, be to, nežinoma, kiek serbas finalo metu bus atsigavęs po pilvo raumenų traumos, patirtos dar praėjusią savaitę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų