Nyderlandai
37 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Rafaelis Alvesas | Youtube.com nuotr.

Rafaelis Alvesas | Youtube.com nuotr.

 Prieš savaitgalį vyksiantį UFC turnyrą tradiciškai surengta kovotojų svėrimo procedūra. Šį kartą ne viskas vyko sklandžiai – svorio nenumetė 4 kovotojai, o vieną dvikovą apskritai teko atšaukti.

30-metis brazilas Rafaelis Alvesas (19-9) puslengvio svorio kategorijoje turėjo kautis su Mike‘u Trizano, bet pastarasis patyrė traumą. M.Trizano pakeisti sutiko amerikietis Patas Sabatini (13-3). Atrodytų, kad JAV kovotojui per trumpą laiką numesti svorį turėjo būti sunkiau, bet jis su užduotimi susitvarkė, o štai R.Alvesas buvo labai toli nuo tikslo.

Brazilas svėrė net 157,5 svaro (71,44 kg). Jis puslengvio svorio kategorijos ribą viršijo 11,5 svarų (5,22 kg) ir pagerino UFC antirekordą. Įdomu tai, kad R.Alvesas nebūtų „tilpęs“ net ir į aukštesnės – lengvo svorio – kategorijos limitą, kurį būtų viršijęs 1,5 svaro (0,68 kg). Įprastai UFC nubaudžia piniginėmis baudomis tuos kovotojus, kurie nenumeta svorio, bet vis tiek surengia kovas. Visgi, šiuo atveju kovą nuspręsta atšaukti.

„Vyručiai, svorio metimo metu pasijaučiau prastai ir mano kova buvo atšaukta. Atsiprašau, bet sveikata yra aukščiau visko“, - teisinosi R.Alvesas.

Svorio nenumetusi Ketlen Vieira turės atiduoti 20 proc. savo uždarbio Janai Kunickajai, o Drako Rodriguezas su Jaredu Gordonu praras po 30 proc. uždarbio, o tie pinigai atitinkamai atiteks Aiemannui Zahabi ir Danny Chavezui.

Svėrimų ceremonija:

Akistatos:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų