Floydas Mayweatheris | „Twitter“ nuotr.

Floydas Mayweatheris | „Twitter“ nuotr.

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris 44-ąjį gimtadienį minės vasario 24 d., bet jis nusprendė nieko nelaukti ir ketvirtadienio naktį iš anksto surengė įspūdingą vakarėlį, kuriame netrūko prabangių automobilių, deimantų ir nuogybių.

Apie koronaviruso grėsmę pamiršęs F.Mayweatheris į savo vakarėlį atvyko 2 mln. JAV dolerių kainuojančiu „Bugatti“ automobiliu. Amerikietis dar buvo apsikarstęs gausybe deimantinių grandinių. Beveik 3000 kvadratinių metrų patalpose buvo surengtas audringas vakarėlis su gyva muzika, „kalnais“ maisto, riedučiais važinėjančių karštų merginų ir šampanu už 200 tūkst. JAV dolerių.

Anot „TMZ Sports“, tarp vakarėlio svečių buvo Rickas Rossas, Larsa Pippen, Jacqueesas ir net prezidento Joe Bideno brolis Frankas Bidenas. Vakarėlyje taip pat lankėsi Anna Monroe, kuri pastaruoju metu peršama su F.Mayweatheriu.

Svečių temperatūra buvo tikrinama prie įėjimo, tačiau pačiame vakarėlyje nedaug kam terūpėjo saugus atstumas, o ir pats F.Mayweatheris viso vakaru metu, panašu, net nebuvo užsidėjęs kaukės.

„TMZ Sports“ vakarėlyje dar pasiteiravo boksininko apie jo nukeltą kovą su „youtube“ žvaigžde Loganu Paulu: „Žinau, kad ta kova įvyks. Mums tik reikia suderinti keletą dalykų, kad viskas būtų taip, kaip turi būti.“

F.Mayweatheris praėjusią savaitę tapo seneliu – jo dukra Yaya su reperiu „NBA Youngboy“ susilaukė sūnaus Kentrello jaunesniojo. Senelis vos prieš 5 savaites gimusiam anūkui nusprendė nupirkti deimantais inkrustuotą „Rolex“ laikrodį, už kurį paklojo beveik 50 tūkst. JAV dolerių.

Priminsime, kad boksininkas per karjerą yra uždirbęs daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių, bet dėl savo gyvenimo stiliaus ir pomėgio išlaidauti yra turėjęs problemų su finansais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų