Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

NBA paskelbė „Visų žvaigždžių“ rungtynių kapitonus, kurie rinksis sau komandas.

Rytuose nugalėtoju tapo Bruklino „Nets“ žvaigždė Kevinas Durantas, o Vakaruose – Los Andželo „Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas.

Pastarajam tai bus 17 – osios „Visų žvaigždžių“ rungtynės karjeroje.

Rytų komandos penketuke pagal fanų, krepšininkų ir žurnalistų balsus dar yra Giannis Antetokounmpo, Joelis Embiidas, Bradley Bealas ir Kyrie Irvingas.

Vakaruose atitinkamai Stephenas Curry, Luka Dončičius, Nikola Jokičius ir Kawhi Leonardas.

Šie krepšininkai žais išrinktų komandų startiniuose penketukai.

Vasario 23 dieną paaiškės atsarginiai rungtynių žaidėjai, tarp kurių gali būti ir Domantas Sabonis.

Indianos „Pacers“ lietuvis tarp Rytų konferencijos puolėjų liko aštuntas bendroje įskaitoje. Fanai jam skyrė aštuntąją vietą, krepšininkai – devintąją, žurnalistai – ketvirtąją.

Jam reikės trenerio balsų ir tada žais antrose „Visų žvaigždžių“ rungtynėse iš eilės.

„Visų žvaigždžių“ mačas kovo 7 dieną vyks Atlantoje. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool