Pepas Guardiola, Oleksandras Zinčenka ir Vlada Sedan-Zinčenka | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Pepas Guardiola, Oleksandras Zinčenka ir Vlada Sedan-Zinčenka | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Praėjusiame UEFA Čempionų lygos sezone „Manchester City“ ketvirtfinalyje netikėtai 1:3 pralaimėjo prieš „Lyon“ ir eilinį kartą nepateisino lūkesčių šiame turnyre. Šiose rungtynėse nuo suolo taip ir nepakilęs Oleksandras Zinčenka stebėjosi Pepo Guardiolos taktiniais sprendimais, o dar griežčiau tada pasisakė žaidėjo žmona Vlada Sedan-Zinčenka, kuri dirba sporto žurnaliste.

„Gal ir neturiu teisės taip kalbėti, bet manau, kad pralaimėjimas, švelniai pasakius, buvo tik Guardiolos kaltė. Tokiu svarbiu momentu daryti tokius keistus taktinius eksperimentus yra kvailystė. Neturiu teisės jo kritikuoti, bet paaiškinkite man, kam žaisti trimis centro gynėjais, jei patys žaidėjai dėl to griebiasi už galvos? Man tiesiog trūksta žodžių. Pažiūrėkite, kokią sudėtį turi „Man City“, kas ten sėdi ant suolo... Tik keli klubai pasaulyje gali pasigirti tokio lygio sudėtimi. Vienas dalykas kristi pralaimėjus „Bayern“, o visai kitas – kristi nuo „Lyon“. Nenoriu įžeisti komandos, bet tiesiog noriu priminti, kad „Lyon“ buvo 7-as Prancūzijos čempionate“, - tada aiškino V.Sedan-Zinčenka.

O.Zinčenka, išgirdęs savo žmonos pasisakymus, vėliau atsiprašinėjo ir tikino, kad jai nederėtų viešai taip kalbėti.

Apie paties P.Guardiolos reakciją į poros pasisakymus nebuvo pranešama, tačiau V.Sedan-Zinčenkos teigimu, ispanas jos žodžių nepraleido pro ausis. Tai ji atskleidė naujausiame interviu.

„Tai nutiko per 50-ąjį Pepo gimtadienį. Zina per jį elgėsi sau įprastu stiliumi. Iš pradžių jis pasveikino trenerį, žarstė jam gražius žodžius, o tada savo stiliumi pajuokavo, kad štai Pepui jau 50 metų, kad jis jau senis ir pan. Pepas tada pažiūrėjo į jį ir atsakė – „Aleksai, man svarbiausia, kad patikčiau tavo žmonai ir tada viskas bus gerai“, - pasakojo V.Sedan-Zinčenka.

Šiame sezone O.Zinčenka kurį laiką buvo uždarytas karantine, gydėsi nedideles traumas ir tik paskutiniu metu vėl įsitvirtino „Man City“ sudėtyje. Per 16 šio sezono rungtynių ukrainietis yra atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų