Vincentas Jacksonas | Scanpix nuotr.

Vincentas Jacksonas | Scanpix nuotr.

Sporto pasaulį apskriejo sukrečianti naujiena – mirė vos 38-erių sulaukęs Vincentas Jacksonas, dar visai neseniai žibėjęs stipriausioje amerikietiško futbolo lygoje – NFL.

Pranešama, kad pirmadienį į V.Jacksono kambarį atėjo viešbučio darbuotoja, kuri ir rado buvusį sportininką be gyvybės ženklų. Policijos pareigūnai patikino, kad kol kas neaišku, kokiomis aplinkybėmis mirė V.Jacksonas, tik pažymėjo, kad ant jo kūno sužalojimų nesimato. Taip pat neaišku, kodėl V.Jacksonas ilgiau nei mėnesį buvo apsistojęs viešbutyje. Be tėvo liko trys vaikai.

Po autopsijos nustatyta, kad V.Jacksonas kentė dėl chroniško alkoholizmo ir tai galėjo tapti jo mirties priežastimis. Velionio šeimos nariai pažymėjo, kad futbolininkas karjeros metu patyrė ne vieną galvos traumą, kurios jam sukėlė lėtinę trauminę encefalopatiją (CTE). Žaidėjo artimieji pažadėjo paaukoti V.Jacksono smegenis CTE tyrimams.

„Tai kol kas tik spekuliacijos, bet velionio šeimos nariai man sakė, kad jis kentė dėl CTE. Jie įsitikinę, kad jam ne kartą buvo sukrėstos smegenys. Kai kenti nuo CTE, tuomet jautiesi kaip ne savas. Šeimos nariai nuoširdžiai įsitikinę, kad visa tai – žaidimo NFL pasekmė“, - sakė šerifas Chadas Chronisteris.

V.Jacksonas 2005-2011 m. gynė „Chargers“ garbę, o 2012-2016 m. atstovavo Tampos „Buccaneers“. Jis tris kartus (2009 m., 2011 m. ir 2012 m.) dalyvavo NFL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse – „Pro Bowl“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų