Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Didelis futbolo gerbėjas Chabibas Nurmagomedovas gavo progą apsilankyti PSG ir „Barcelonos“ rungtynėse, kurių rezultatas UFC čempioną labai pradžiugino.

„Sveikinimai Mbappe su „hat-tricku“! Dvigubai smagiau dėl to, kad jis buvo įmuštas prieš „Barceloną“, - sakė Kyliano Mbappe pasirašytus marškinėlius gavęs Ch.Nurmagomedovas, įprastai palaikantis Madrido „Real“.

UFC čempionas ne kartą atvirai kalbėjo apie tai, kad svajojo tapti futbolininku. Visgi, Dagestane siekti futbolo aukštumų buvo gana sudėtinga, o štai kovinio sporto treniruotės ten pačios aukščiausios klasės.

„Myliu futbolą nuo vaikystės ir visada svajojau tapti futbolininku, tačiau gimiau Dagestane, o jūs puikiai žinote, kokioms sporto šakoms ten teikiamas prioritetas. Kas žino, jei C.Ronaldo būtų gimęs Dagestane, gal ir jis būtų tapęs UFC čempionu? Aš vaikystėje buvau apsėstas futbolo. Gal 6-oje klasėje buvau į sąsiuvini susirašęs 200 futbolininkų vardus ir pavardes, nes tais laikais dar neturėjome interneto. Džiaugiuosi, kad turėjau progą apsilankyti legendiniame stadione ir gyvai pamatyti tikrą futbolo kovą“, - rašė Ch.Nurmagomedovas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų