Han Kwang-Songas | „Twitter“ nuotr.

Han Kwang-Songas | „Twitter“ nuotr.

 Ryškiausias Šiaurės Korėjos futbolo talentas 22-ejų Han Kwang-Songas buvo išsiųstas namo, kai paaiškėjo, kad jis galimai nesilaikė Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) įvestų sankcijų.

Pastaruoju metu H.Kwang-Songas atstovavo Kataro lygos klubui „Al-Duhail“. Čia jis per savaitę uždirbdavo 20 tūkst. svarų sterlingų ir, įtariama, didelę dalį savo algos pervesdavo valstybei, taip remdamas Kim Jong-Uno režimą.

„Jei ne visa, tai didžioji dalis algos turėjo nukeliauti valstybei. Darbuotojas, šiuo atveju futbolininkas, gali pasilikti tik tiek pinigų, kiek jam reikia pragyvenimui“, - „The Sun“ sakė tarptautinių santykių profesiorius Ramonas Pacheco Pardo.

2017 m. korėjietis persikėlė į „Cagliari“ ir tapo pirmu savo šalies piliečiu, įmušusiu įvartį „Serie A“ rungtynėse. Tiesa, iki šiol tai ir liko vienintelis jo įvartis „Serie A“ per 12 mačų. Vėliau jis nuomos pagrindais persikėlė į „Serie B“ klubą „Perugia“, o tada buvo paskolintas „Juventus“ jaunimo (iki 23 metų) komandai.

Nuo 2020 m. H.Kwang-Songas žaidė Katare. Už jį „Al-Duhail“ paklojo 7 mln. eurų. Puolėjas yra sužaidęs 10 rungtynių Šiaurės Korėjos rinktinėje, per kurias įmušė 1 įvartį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų