Vincentas Jacksonas | Scanpix nuotr.

Vincentas Jacksonas | Scanpix nuotr.

 Sporto pasaulį apskriejo sukrečianti naujiena – mirė vos 38-erių sulaukęs Vincentas Jacksonas, dar visai neseniai žibėjęs stipriausioje amerikietiško futbolo lygoje – NFL.

Pranešama, kad pirmadienį į V.Jacksono kambarį atėjo viešbučio darbuotoja, kuri ir rado buvusį sportininką be gyvybės ženklų. Policijos pareigūnai patikino, kad kol kas neaišku, kokiomis aplinkybėmis mirė V.Jacksonas, tik pažymėjo, kad ant jo kūno sužalojimų nesimato. Taip pat neaišku, kodėl V.Jacksonas ilgiau nei mėnesį buvo apsistojęs viešbutyje. Be tėvo liko trys vaikai.

„Negalima patikėti, kad Vincento nebėra tarp mūsų. Meldžiamės už jo žmoną Lindsey, jų vaikus, tėvus... Vincentas buvo ne tik nuostabus žaidėjas, jis buvo ir puikus žmogus, kurio indėlis į bendruomenės gyvenimo gerinimą galėjo būti pavyzdžiu mums visiems“, - rašė San Diego „Chargers“ klubo atstovai.

V.Jacksonas 2005-2011 m. gynė būtent „Chargers“ garbę, o 2012-2016 m. atstovavo Tampos „Buccaneers“. Jis tris kartus (2009 m., 2011 m. ir 2012 m.) dalyvavo NFL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse – „Pro Bowl“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų