Arvydas Sabonis ir Darius Maskoliūnas | Žygimanto Vingelio nuotr.

Arvydas Sabonis ir Darius Maskoliūnas | Žygimanto Vingelio nuotr.

 „Mes už Lietuvą“, – salės viduryje sušuko Lietuvos rinktinė, o netrukus Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis paprašė dar sekundei visų dėmesio.

A.Sabonis įteikė D.Maskoliūnui 50-ojo numerio pažymėtus Lietuvos rinktinės marškinėlius ant kurių puikavosi Maskoliūno pavardė bei pasveikino trenerį su sausio 6-ą dieną suėjusiu penkiasdešimtmečiu.

„Linkiu, kad būtum sveikas. Tai sakau, nes pastebėjau, kad po penkiasdešimt baigiasi garantijos“, – juokavo A.Sabonis. „Chebrytė turi progą irgi padaryti gerą dovaną, nes jeigu atvirai, vyrai, jau užkniso. Bl**ha, man gėda, mums gėda. Bl**ha, na vyrukai, nors vieną langą, bl**ha, padarykit be širdies smūgių, stresų.. Pabūkit „profikais“, sutvarkykit tą reikalą, kad dėdė nesinervuotų“.

„Garantinis baigiasi“, – atšovė D.Maskoliūnas.

Arvydas Sabonis: Po 50-ies metų baigiasi garantija

Prieš pirmą treniruotę su praėjusiu gimtadieniu pasveikinome rinktinės vyr. trenerį Darių Maskoliūną. Linkime, kad garantinio neprireiktų, o širdis dirbtų tvarkingai! #mesuzlietuva

Posted by Krepšinio namai on Tuesday, February 16, 2021

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų