Melissa Howe ir Jerome'as Boatengas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Melissa Howe ir Jerome'as Boatengas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 32-ejų metų Miuncheno „Bayern“ gynėjas Jerome‘as Boatengas visai neseniai pranešė, kad po 15 mėnesių draugystės išsiskyrė su mergina Kasia Lenhardt, o praėjusį antradienį pasaulį apskriejo žinia, kad 25-erių metų mergina buvo rasta negyva.

Berlyno policijos atstovas „Bild“ pranešė, kad K.Lenhardt buvo rasta savo namuose be gyvybės ženklų. Policija kol kas nerado jokių įrodymų apie galimą įsilaužimą į namus ir žmogžudystę, todėl tiriama ir savižudybės versija.

J.Boatengas po sukrečiančios naujienos paliko „Bayern“ klubo stovyklą prieš FIFA pasaulio klubų taurės finalą, nešventė kartu su komandos draugais ir išskrido atgal į Vokietiją. „Bayern“ jau pranešė, kad suteiks gynėjui tiek laiko atsigauti psichologiškai, kiek jam reikės. Pirmadienį „Bayern“ vietiniame čempionate susitiko su „Arminia“, o J.Boatengo ekipos paraiškoje vėl nebuvo.

Futbolininko skyrybos su K.Lenhardt buvo sudėtingos. J.Boatengas kaltino merginą, kad ši jį šantažuoja, o K.Lenhardt buvo įsitikinusi, kad vokietis jai daug kartų buvo neištikimas ir žadėjo netrukus apie tai viešai prabilti. Panašiai kalba ir „Playboy“ modelis Melissa Howe. Ji „The Sun“ patikino, kad J.Boatengas bandė suvilioti ir ją, nors tuo metu draugavo su K.Lenhardt.

„Jerome‘as taip ilgai žaidė su merginų gyvenimais, kad anksčiau ar vėliau kažkas turėjo nutikti. Žinoma, nesitikėjau, kad tai baigsis mirtimi. Mane tos naujienos šokiravo. Su Jerome‘u pirmą kartą susitikau Londone. Nuo tada jis labai aktyviai sekė mane ir visada būdavo pirmas, kuris peržiūrėdavo mano įrašus socialiniuose tinkluose. Tada jis pasiūlė susitikti ir specialiai atskrido iš Vokietijos. Mes taip ir nepermiegojome, bet nuolat susirašinėdavome. Maniau, kad mes kaip ir pora, galvojau, kad esu jam vienintelė. Tada vieną dieną pamačiau interviu žurnale su juo ir jo žmona. Pagalvojau, kas per velnias? Negi jis vedęs? Vėliau sužinojau, kad tai jo mergina, o ne žmona. Kaip bebūtų, jis man vis tiek rašinėjo žinutes taip, tarsi būtų vienišas, nors turėjo merginą ir vaikų. Nuo tada su juo nebesikalbėjau. Esu susitikinėjusi su futbolininkais ir žinau, kuo tai gali baigtis. Jie verčia tave jaustis vienintele, o tada sužinai, kad jis turi daug merginų. Nenoriu niekam suversti kaltės dėl Kasios mirties, tiesiog tokie dalykai gali tave sugniuždyti psichologiškai. Labai sunku su tuo susitvarkyti“, - pasakojo M.Howe.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų