S.Maslobojevo ir „Rimkenzo“ konfliktas: šūviai sau į koją, joga ir 10 tūkst. eurų kišenėje (93)

2021.02.15 15:43
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Sergejus Maslobojevas ir „Rimkenzo“ l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas ir „Rimkenzo“ l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Kas mane labiausiai įskaudino? Kad Sergejus Maslobojevas pasakė, kad mano fanai – tik „tiktokeriai“ ir mano kova su Remigijumi Viršila yra „šūdų krūva“, – sportas.lt apie įsiplieskusį konfliktą socialiniuose tinkluose sakė kovotojas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus.

Sportas.lt vasario 9 dieną publikuotame vaizdo įraše pasaulio kikbokso čempionas S.Maslobojevas išreiškė savo nuomonę apie vasario 28 dieną „KOK Classic 5“ ringe įvyksiančią kovą tarp D.Rimkaus ir fitneso atstovo Remigijaus Viršilos (nuorodą rasite ČIA).

Savo „Instagram“ paskyroje istorijų skiltyje 21-ų kovotojas pradėjo puolimą: priminė S.Maslobojevo amžių, premjero gertuvės istoriją ir įkando dėl kuriamo turinio internete.

Daugiausiai aistrų, žinoma, kilo dėl D.Rimkaus pasakymo, kad abu jie – vienodo lygio kovotojai.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Bet jau mačiau, kad S.Maslobojevas pykstasi ir su kitais sportininkais, – pirmadienį sportas.lt sakė D.Rimkus. – Gal niekas nežiūri jo vaizdo reportažų ir jis taip bando prisivilioti sekėjų. Sunku pasakyti“.

Truktelėjęs pečiais D.Rimkus pridėjo: „Suprantu, kad man ir pačiam drąsos nestinga. Žinau, kad jis labiausiai susinervino dėl frazės apie vienodą mūsų lygį. Atrodo, kad jis kiek per daug susireikšmino. Gal kiek išjudino vandenis ir mano mesta frazė, kad mano kita kova – būtent su juo“.

Netrukus D.Rimkus pripažino, kad abu kovotojai yra dažniau matomi socialiniuose tinkluose negu ringe. „Matau, kad pastaruoju metu jis stengiasi socialiniuose tinkluose būti dažniau negu aš“, – teigė D.Rimkus.

Sergejus Maslobojevas | „Glory“ nuotr.

Sergejus Maslobojevas | „Glory“ nuotr.

Jis prisipažino, kad yra matęs porą S.Maslobojevo kovų. „Tik kelias, kurios vyko KOK ringe... – sakė kovotojas. – O šiaip nelabai žiūrėdavau. Man labiau patikdavo Igno Baryso, Mato Stebuliausko kovos. Tik vėliau sužinojau apie S.Maslobojevą“.

Paklaustas, ką galvoja apie 33 metų amžių (tiek dabar yra S.Maslobojevui, – aut. past.), D.Rimkus nusišypsojo. „Dar sportuoti galima, bet jau nebe kikboksu užsiimti. Jau reikėtų paieškoti kitų sporto šakų, pavyzdžiui, joga tiktų. Reikėtų kažko labiau dvasingumą ugdančio. Reikėtų ieškoti to, kas padėtų išlaikyti dvasinę ramybę“, – teigė D.Rimkus.

Jis net neslepia, kad po įrašo, jog kita kova laukia su S.Maslobojevu, sulaukė daug įvairiausių žinučių. „Sulaukiau žinučių nuo paauglių, tarkime, „tave nuplos“, „tave nukyrs“, „tau p***a“, „tau šakės, tave nukirs“, – pasakojo D.Rimkus. – Ir dar rašė tokie, kurių „pravardės“ yra „Blatata“, „Molodoj“. Jie rašė, kad mane pagaus ir man bus ragas. Dar išgirdau, kad pats sau šaudau į kojas. Atrodo, žmonės supyko dėl to „vienodo mūsų lygio“ ir gertuvės“.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Spėjo savo „Instagram’e“ D.Rimkus įkąsti dėl gertuvės, kurią S.Maslobojevas gavo nuo tuometinio premjero Sauliaus Skvernelio.

„Jis turi savo sporto salę, namą ir naują mašiną – ir jis dar nori paramos? Nežinau. Atrodo, ir taip visko turi. Mano manymu, kovotojas turėtų kažką mąstyti apie savo veiklą, ieškoti išeičių, o ne tik paramos laukti. Tai yra mano nuomonė. Pasiūliau jam narystę paskyroje, kurioje mes su Vitu Karosu analizuojame UFC kovas“.

Paklaustas, ką galvoja apie įmanoma kovą su S.Maslobojevu, jaunasis kovotojas neabejojo. „Man būtų įdomu pasitikrinti su tituluočiausiu lietuviu. Reikėtų daugiau antru numeriu dirbti... Pagal boksą dar kažkas gal ir pavyktų. Bet, manau, arba lygiosios, arba pergalė, – nusijuokė D.Rimkus. – Juokauju, žinoma. Bet nebūtų gėda pralaimėti, jei taip netyčia nutiktų. Jis – neblogas savo svorio kategorijoje, bet ne mano. Sportininkas turi valdyti savo emocijas ir nesišvaistyti negražiais žodžiais. Jeigu jis toks kietas, tai kodėl nei vienai organizacijai nereikalingas jau daugiau negu metus. Net tai pačiai „Glory“ organizacijai, kurios turnyrai juda be jo“.

Sergejus Maslobojevas | „Stop“ kadras

Sergejus Maslobojevas | „Stop“ kadras

Pats S.Maslobojevas matė vos kelis D.Rimkaus vaizdo įrašus „Instagram’e“: apie vienodą kovotojų lygį ir apie tikrą savo bei savo gerbėjų veidą, kuriame buvo parodyta viena iš žinučių, kurią gavo D.Rimkus.

„Jeigu jisai investuotų savo gyvenimą taip, kaip aš investavau į šį sportą, tikėčiau, kad po kažkiek metų jis pasiektų kažkokį lygį, – kalbėjo S.Maslobojevas. – Šiai dienai? Per garsu jam kalbėti apie geriausius vardus. Jis yra minėjęs, kad norėtų kovoti su Giorgio Petrosyan… Kol kas jis pats kovoja su lenkais, kurie važiuoja pro šalį ir užsuka pakovoti. Ir su tais D.Rimkus negali normaliai susitvarkyti. Tai apie kokius vardus jam kalbėti? Tegul jis pradeda kovoti, o ne parodijas daryti. Kol kas nesu matęs nė vienos normalios jo kovos… Jis į kaulus gauna Lietuvos čempionate. Pabrėžiu, Lietuvos čempionate, kurio lygis siekia „atviro ringo“ turnyrėlius. Tegul jis nefantazuoja... Tai čia tas pats, jei aš užsimanyčiau savo kapitalu konkuruoti su Elonu Musku, nes pardaviau telefoną ir gavau 600 eurų. Ta prasme? Apie ką mes kalbame? Jokio lygio ten nėra. Apie D.Rimkų nereikia kalbėti. Apie jį galime kalbėti tik kaip apie „tiktokerį“, kuris pats iš savęs tyčiojasi. Bet apie rimtus dalykus? Kol kas... Pabrėžiu „kol kas“, kalbėti nėra ką“.

S.Maslobojevas teigia, kad už žmogų turi garsiau kalbėti veiksmai, o ne žodžiai.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„Pats stengiuosi įrodyti veiksmais tai, ką pasakau. Visada yra geriau mažiau pasakyti, bet daugiau nuveikti. Bet matau, kad dabar madinga yra kalbėti ir laurus skinti šioje srityje, – sportas.lt sakė S.Maslobojevas. – Jei visi čia tokie fantastiški kovotojai, kodėl jie niekada neatvažiavo pas mus į „Sparta Gym“ pasisparinguoti? Aš nekalbu apie mano ir D.Rimkaus kovą. Kur jau čia... Jis man netgi pamojuoti rankšluosčiu negalėtų. Tegul jis mūsų klube „praeina“ tokius niekam nežinomus vardus kaip Deividas Michnevičius, Raimondas Avlasevičius... Aš apie Henriką Vikšraitį tyliu – jam Dovydas nebent tarpunagius pagramdyti galėtų. Vieno raundo klausimas su H.Vikšraičiu. Bet iš pradžių jis tegul „praeina“ kitus, kurie niekada nekalba, kad su kažkuo kovos, kažkas jiems per stiprus. Tokios politikos laikosi mūsų kovotojai. Kova? Kada? O ne su kuo. Ruošiamės, dirbame ir kovojame. Yra varžybos? Vaikinai į jas važiuoja. Visur važiuoja – nesvarbu, kokio lygio tasai turnyras. Jie važiuoja, dalyvauja, jie semiasi patirties. O D.Rimkus investuoja ne į savo pagrindinę veiklą, o į „tiktokus“, „instagramus“, pasityčiojimą iš savęs ir viso sporto. Cirkas. Pasikartosiu, nenoriu jo įžeisti, bet jis priima tai kaip įžeidimą. Bet tokia mano nuomonė – pirmiausia veiksmai, o po to kalbos. Ir tik nesakykite, kad D.Rimkaus ir R.Viršilos kova bus pagrindinė vakaro puošmena? Kur eina „KOK“?

Beje, D.Rimkus tapo pirmuoju, kuris sugebėjo suerzinti S.Maslobojevą savo pasisakymais.

„Pasikarščiavau ir aš savo tinkluose... Kai šiaip koks nors vaikėzas, nesusijęs su sportu, parašo kokį nors šūdą, tai praleidžiu pro ausis. Bet kai tokie nepilno grūdo atstovai, žinantys, kas yra ringas, pradeda taip šnekėti, pasidaro pikta, – sakė S.Maslobojevas. – O ypač, kai jie paliečia gertuvės ir mano finansinės padėties temas. Jie nesupranta, kad gertuvės klausimą iškėliau būtent dėl jų. Noriu, kad jie ateityje kažką gautų. Ne aš. Man to nereikia. Savo gyvenimą aš esu aprūpinęs. Noriu, kad ateityje visi „rimkenzo“ kažką gautų už tai, kad nemokamai kovojo, kažkur važiavo ir dalyvavo... O jis loja, kad aš kažko prašau... Aš dėl jūsų stengiuosi. Išgirstu, ką jis šneka ir galvoju, kodėl dėl tokių žmonių aš stengiuosi. „Verkia, apsiverkęs, pinigų neturi...“ – tokius šūdus apie mane kalba žmonės, dėl kurių aš stengiuosi? Ačiū. „Patreon'e“ išmaldos prašau? Durniai, aš ne išmaldos prašau, visus pinigus sumoku montuotojui, kad nereikėtų mokėti iš savo kišenės. Aš atiduodu savo patirtį jums, bandau kažko išmokyti, o ne išmaldos prašau. Kiek aš išleidau filmavimo įrangai, tikrai tiek neuždirbsiu „patreon'e“. Labai džiaugiuosi, kad mano sekėjų armija čia auga, tikiuosi, kad vis daugiau savo patirties galėsiu perteikti šioje platformoje. Minčių ir idėjų yra daug. Esu idėjinis žmogus. Bet man patinka ir konkretumas, žmonės, kurie gali pastovėti už savo žodžius. O tokie kaip „Rimkenzo“ nesuvokia gyvenimo... Ne jam kalbėti apie mano finansinę padėtį“.

Konfliktas, atrodo, įsibėgėjo ne tik su D.Rimkumi,– interneto platybėse S.Maslobojevas susikivirčijo ir su kitu kovotoju Dominyku Niūniava (skelbiama, kad sportininko karjeros įraše – 121 kova), kuris viename iš savo įrašu metė iššūkį: „Metame svorį iki mano svorio kategorijos ir einame į ringą, nėra problemų“.

„Kreipiuosi D.Rimkų ir D.Niūniavą... Žiūrėkite, aš nenusileisiu iki jūsų 200 eurų honoraro lygio... Galime tartis dėl dvigubai mažiau negu įprastai gaunu už kovą ir kovojame Lietuvoje. Bet, jeigu jūs mane nugalėsite, savo honorarą atiduosiu jums. Deal? Jeigu nesugebėsite laimėti, viskas bus atiduota labdarai. Tinka toks variantas? Jeigu jūs visi taip tikite savimi, prašome, 10 tūkst. eurų gali keliauti į jūsų kišenę, jei laimėsite. Galime pagal MMA, galime pagal bokso, galime pagal kikbokso taisykles, klounai, – rėžė S.Maslobojevas. – Pasirašyčiau šiam cirkui, kad galėčiau jaunimui parodyti, kas yra tikrovė, realybė, o ne pasakos, kurias jiems buria“.

D.Rimkus sureagavo į S.Maslobojevo pastabas: „Jis kalba, kad pakels Lietuvos kovos menus į aukštesnį lygį? Kokį lygį?“

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila | asmeninio archyvo nuotr.

„Lietuvos kovos menų lygis ir taip buvo ir yra aukštas su S.Maslobojevu, ar be jo, – dėstė D.Rimkus. – Pavyzdžiui, jei kalbėtume apie MMA jo svorio kategoriją, Laurynas Urbonavičius jį įveiktų per vieną minutę. Dėl „Sparta Gym“ sportininkų niekas nesiginčija – ten daug gerų kovotojų, manau, yra geresnių ir už patį Sergejų. Jeigu man bus suteikta galimybė, būtinai sukovosiu ir pasitikrinsiu jėgas su „spartiečiais“, nes tobulėji tik kovodamas su stipriausiais. S.Maslobojevas nenusileis iki mūsų lygio? Apie ką jis čia kalba...“

Kiek nurimęs D.Rimkus sportas.lt priminė: „Manau, reikėtų į viską žiūrėti paprasčiau: gerbkime vieni kitus ir nereikės socialiniuose tinkluose matuotis bicepsais“.

„O jei atvirai, man ši istorija jau nusibodo... Neįdomu. Nenervuokite buvusio čempiono, – rėžė D.Rimkus. – Man reikia atsakingai ruoštis kovai su R.Viršila. Laukia įspūdinga kova“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (93)
Registruoti
Anoniminiai (93)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų