Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

 Aštuonių iš eilės pergalių seriją turintis Charlesas Oliveira yra įsitikinęs, kad turėtu būti kitas žmogus, kuris kovos dėl šiuo metu Chabibui Nurmagomedovui priklausančio UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržo, tačiau buvęs laikinasis čempionas Justinas Gaethje su tuo nesutinka.

2020 m. Ch.Oliveira nugalėjo Tony Fergusoną ir Keviną Lee bei pagerino daugiausiai iškovotų pergalių skausmingais veiksmais UFC rekordą. Visgi tai nesužavėjo J.Gaethje.

„Bjauru girdėti, kad Ch.Oliveira kažko nusipelno“, – „Twitter“ tinkle rašė J.Gaethje, pridėdamas Ch.Oliveiros įveiktų varžovų sąrašą. „Išskyrus Tony, ką šis vyrukas padarė, kad nusipelnytų titulo?“.

Vienam iš gerbėjų paklausus, ar jis pats po pralaimėjimo Ch.Nurmagomedovui būtų nusipelnęs kovoti dėl titulo, jeigu jį atlaisvintų dabartinis čempionas, J.Gaethje paprasčiausiai atsakė „ne“ bei pridėjo, kad „kreditas už prasčiokų nugalėjimą dabar veikia“ gaunant kovas dėl čempiono titulo.

Ch.Oliveira nuo 2018 m. įveikė Clay Guida, Christosą Giagosą, JImą Millerį, Davidą Teymurą, Niką Lentzą, Jaredą Gordoną, Keviną Lee ir T.Fergusoną. Viso jis yra iškovojęs 30 pergalių (19 iš jų skausingais veiksmais), patyręs 8 pralaimėjimus, 1 kovą baigęs be laimėtojo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų