Yuri Andrade | Scanpix nuotr.

Yuri Andrade | Scanpix nuotr.

  Naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko svarbiausiu JAV sporto renginiu laikomos „Super Bowl“ rungtynės, kuriose šio žaidimo legendos Tomo Brady vedama Tampos „Buccaneers“ Raymondo Jameso stadione Tampoje 31 – 9 nugalėjo praėjusių metų čempionę Kanzaso „Chiefs“ ekipą ir antrą kartą istorijoje iškovojo šį trofėjų.

Ketvirtajam kėliniui artėjant prie pabaigos ir „Buccanneers“ pirmaujant 31:9, į aikštę išbėgo pikantiškai apsirengęs vyriškis. Gausybę saugumo protokolo reikalavimų pažeidęs ir rožinį kostiumą apsirengęs vyras sugebėjo nubėgti iki įskaitinės zonos, kurioje krito, buvo surakintas antrankiais ir išvestas iš stadiono.

Išsiaiškinta, kad į aikštę išbėgęs vyriškis yra Floridoje gyvenantis 31-erių Yuri Andrade. Jis atskleidė, kad už savo išbėgimą uždirbo net 375 tūkst. JAV dolerių. Tiesa, jo versija tiki ne visi, o lažybininkai aiškina, kad tokios sumos uždirbti iš tokio įvykio tiesiog neįmanoma, nes tam yra nustatomi limitai.

Y.Andrade tikina, kad prieš „Super Bowl“ mačą lankėsi lažybininkų puslapiuose ir pastebėjo siūlymą statyti už tai, kad rungtynių metu į aikštę išbėgs sirgalius. Y.Andrade tada sugalvojo gudrų planą, pastatė už save ir susisiekė su draugais, kuriuos irgi paragino statyti už tokį įvykį.

Tuomet Y.Andrade nusipirko bilietus į rungtynes ir į jas atėjo su savo bičiuliu. Vyriškio draugas padėjo nukreipti apsaugos darbuotojų dėmesį, o Y.Andrade tuo metu pasileido į aikštę.

Sirgaliaus išbėgimas:

Vėliau pasklidusiose nuotraukose pastebėta, kad ant vyriškio kostiumėlio buvo užrašas „Vitaly Uncensored“. Tuomet visiems tapo aišku, jog prie šio šou prisidėjo ir Vitalijus Zdoroveckis.

Anksčiau tai padarė V.Zdoroveckio mergina Kinsey Wolanski. Ji išbėgo į aikštę pusnuogė UEFA Čempionų lygos finale. Vėliau V.Zdoroveckio planą išpildė ir jo motina Elena, kuri bandė įsiveržti į aikštę per pasaulio kriketo čempionato finalą.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų