Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą vis dar turintis, tačiau apie karjeros pabaigą pranešęs kovotojas iš Dagestano Chabibas Nurmagomedovas atskleidė, kad šį mėnesį ir vėl turės susitikimą su organizacijos prezidentu Dana White‘u bei teigė, kad lengvo svorio kategorijos divizionui laikas judėti į priekį.

Ch.Nurmagomedovas apie karjeros pabaigą paskelbė po pergalės 2020 m. spalį vykusiame „UFC 254“ turnyre prieš Justiną Gaethje, tačiau dar prieš įvykstant „UFC 257“ turnyrui jis buvo susitikęs su D.White‘u bei paliko atviras duris sugrįžimui.

D.White‘as labai norėtų surengti revanšinę Ch.Nurmagomedovo ir C.McGregoro kovą, kuri atneštų milijonus, tačiau Dustinas Poirier nokautavo C.McGregorą, o Ch.Nurmagomedovas pareiškė, kad nemato savęs vertų varžovų.

Kalbėdamas su „Match TV“, Ch.Nurmagomedovas teigė, kad D.Poirier nusipelno būti čempionu.

„Nesakyčiau, kad C.McGregoro ir D.Poirier kova mane nuvylė, tačiau jie neparodė nieko ypatingo. Kovojau prieš D.Poirier – nieko ypatingo, tas pats ir su Conoru“, – sakė Ch.Nuramgomedovas. „Iš tiesų manau, kad D.Poirier nusipelno būti čempionu. Tokia yra mano nuomone. Pažiūrėkite, prieš ką jis kovojo: Jimas Milleris, Eddie Alvarezas, Anthony Pettisas, Maxas Holloway, aš, Conoras. Visi esame aukščiausio lygio kovotojai ir greičiausiai visi pateksime į UFC šlovės muziejų“.

Ch.Nurmagomedovas pabrėžė, kad jam nepatinka tai, kad lengvo svorio kategorija yra atsidūrusi tokioje istuacijoje.

„Nenoriu veltis į detales, tačiau žinau, kad D.White‘as yra nuoširdus žmogus, todėl manau, kad jis paviešins žinutę, kokią jam siunčiau prieš savaitę“, – suintrigavo Ch.Nurmagomedovas. „Pasakiau jam, kaip norėčiau, kad viskas klostytųsi ir tai susiję ne tik su manimi, bet su visu lengvo svorio kategorijos divizionu. Man nepatinka dabartinė situacija.

Manau, kad jie jau dabar žino, kas kovos dėl titulo. Kiek žinau, jie rengia planus birželio mėnesiui, bet kas ten kovos – Dana man to dar nesakė. Kai parašiau jam, kad lengvo svorio kategorija turi judėti į priekį, jis pasakė, kad dar niekas nėra baigta. Sakė, kad atskrisiu į Las Vegasą vasarą pabaigoje ir mes susėsime pasikalbėti. Manau, kad jam jau dabar reikėtų priimti sprendimus, o aš sutiksiu su bet kokiu nuosprendžiu“.

Ch.Nurmagomedovo buvo paprašyta įvardinti kovą, kurią jis norėtų pamatyti: „Jeigu reikia fantazuoti, tai Brocką Lesnarą pastatyčiau prieš Fiodorą Jemeljanenką Rusijoje. Būtų įdomu surengti Rusijos ir JAV MMA žvaigždžių kovą, kurio visko gali nutikti“.

Ch.Nurmagomedovas atskleidė, kad dabar jis sveria apie 86 kilogramus ir teigė, kad treniruojasi tam, kad palaikytų sportinę formą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų