„Super Bowl“ rungtynėse į aikštę išbėgo iššaukiančiai apsirengęs vyriškis | Scanpix nuotr.

„Super Bowl“ rungtynėse į aikštę išbėgo iššaukiančiai apsirengęs vyriškis | Scanpix nuotr.

 Naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko svarbiausiu JAV sporto renginiu laikomos „Super Bowl“ rungtynės, kuriose šio žaidimo legendos Tomo Brady vedama Tampos „Buccaneers“ Raymondo Jameso stadione Tampoje 31 – 9 nugalėjo praėjusių metų čempionę Kanzaso „Chiefs“ ekipą ir antrą kartą istorijoje iškovojo šį trofėjų.

Ketvirtajam kėliniui artėjant prie pabaigos ir „Buccanneers“ pirmaujant 31:9, į aikštę išbėgo pikantiškai apsirengęs vyriškis. Gausybę saugumo protokolo reikalavimų pažeidęs ir rožinį kostiumą apsirengęs vyras sugebėjo nubėgti iki įskaitinės zonos, kurioje krito, buvo surakintas antrankiais ir išvestas iš stadiono.

„Kažkoks vyrukas išbėgo į aikštę. Tai vyrukas su liemenėle. Jis bėga aikštės viduryje, iškėlęs rankas tarsi triumfuotų. Dabar jis bando nusimauti kelnes. Užsimauk kelnes, nusiimk liemenėlę ir būk vyras, žmogau. Žaidėjai stebi jį, kraipo galvas ir klausinėja, kodėl tokie dalykai vyksta per „Super Bowl“?“, - komiškai incidentą komentavo Kevinas Harlanas.

Vėliau pasklidusiose nuotraukose pastebėta, kad ant vyriškio kostiumėlio buvo užrašas „Vitaly Uncensored“. Tuomet visiems tapo aišku, jog šis šou – Vitalijaus Zdoroveckio darbas.

„Po velnių, mes tai padarėme“, - rašė V.Zdoroveckis, kuris panašias akcijas sugalvoja nuolat, siekdamas atkreipti dėmesį į suaugusiems skirtą savo puslapį.

Pirmoji tai padarė V.Zdoroveckio mergina Kinsey Wolanski. Ji išbėgo į aikštę pusnuogė UEFA Čempionų lygos finale. Vėliau V.Zdoroveckio planą išpildė ir jo motina Elena, kuri bandė įsiveržti į aikštę per pasaulio kriketo čempionato finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų