0

„Kaunas Hockey“ gynyba nepaliko vilčių ir „Energijai-GV“

2021.02.07 18:23
Kauno „Kaunas Hockey“ | Igno Jakučio nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo „Kaunas Hockey“ komanda.

Reguliaraus sezono lyderiai sekmadienį Elektrėnuose 6:0 nepaliko vilčių „Energijai – Geležiniam Vilkui“. Po šios pergalės „Kaunas Hockey“ dar labiau įtvirtino savo pirmąją poziciją lygoje, kurią jie sau garantuoti galės bet kuriose iš trijų likusių rungtynių.

Šias rungtynes aktyviau pradėjo kauniečiai ir nors greito įvarčio pelnyti jiems nepavyko, pirmoji rungtynėse pasižymėjo būtent „Kaunas Hockey“ komanda. Daugume po puikaus komandos draugo perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Lukas Žukauskas (14:03, rez. perd. Eduardas ChekmaryovasGrigorijus Vorobyovas).

Solidžiai gynyboje atrodę Kauno atstovai antrajame kėlinyje įtvirtino savo persvarą po greitos atakos. Jos smaigalyje atsidūrė ir tiksliai ataką užbaigė Egidijus Binkulis (24:01, rez. perd. Kirillas Danilenko). Kiek vėliau įvartį pelnė ir individualų meistriškumą pademonstravęs Eduardas Chekmaryovas ().

Kėlinio pabaigoje kauniečiams nusišypsojo ir fortūna: varžovų metimas sudrebino vartų konstrukciją, o netrukus sekusi jų ataka mažumoje baigėsi ketvirtuoju įvarčiu. Savo pirmąjį įvartį Lietuvoje pelnė Eetu Moksunenas (38:05, rez. perd. Yahoras Rubleu).

Trečiajame kėlinyje sukurti stebuklo „Energijai – Geležiniam Vilkui“ nepavyko. Patys šeimininkai nepasižymėjo, vėliau E. Moksunenas antruoju savo įvarčiu dar labiau padidino kauniečių persvarą (49:39, rez. perd. Vytautas JagelavičiusAntonas Sharpanskikhas), o galutinį tašką rungtynėse padėjo dvigubo kiekybinio pranašumo metu pasižymėjęs L. Žukauskas (56:47, rez. perd. G. VorobyovasVladislavas Shiskovas).